دوشنبه، 02 اردیبهشت 1398 - 18:51

فرهنگ غنی ایرانی اسلامی موجب منزوی شدن فرهنگ غرب می‌شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: فرهنگ غنی ایرانی - اسلامی و استفاده هر چه بیشتر از این فرهنگ موجب می شود تا تحت سیطره فرهنگ غربی و دیگر کشورها قرار نگیریم.

امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم روز دوشنبه در همایش نقش خانواده در گسترش سبک زندگی ایرانی - اسلامی که در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار شد، اظهار داشت: سبک زندگی ایرانی - اسلامی موجب می شود تا در کنار یکدیگر زندگی سالمی داشته باشیم.

وی افزود: نمی توان گفت که دیگر فرهنگ ها، دچار مشکل هستند اما نباید فرهنگ خودمان را از دست داده و به صورت کامل در اختیار فرهنگ های بیگانه قرار بگیریم.

مقدم گفت: صداقت، درستی، امانتداری، مسائل دینی و اینکه در زندگی مان باید رضایت خداوند را در نظر داشته باشیم از جمله مواردی است که باید به سمت آنها حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه مبنی و ریشه در ایران و اسلام به خانواده برمی گردد، اظهار داشت: در ایران و اسلام همواره بر نقش خانواده تاکید شده و در هر ٢ خانواده دارای ارزش بالایی بوده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افزود: امروز آمیختگی دو فرهنگ ایرانی و اسلامی را در زندگی مان شاهد هستیم و باید جهت گیری ها به سمتی باشد تا این دو فرهنگ هر چه بیشتر در زندگی مان جاری شوند.

 

انتهای پیام/ 

 

 

کدخبر: 1190


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise