شنبه، 07 اردیبهشت 1398 - 12:11

بازدید معاون رییس جمهور و استاندار البرز از موسسه سرم‌سازی رازی

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با همراهی استاندار البرز از موسسه سرم سازی رازی دیدن کرد.

امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز؛ جمشید انصاری با همراهی شهبازی استاندار البرز صبح شنبه از بخش های مختلف موسسه سرم سازی رازی دیدن کرد.

 

معاون رییس جمهور در این بازدید از موسسه رازی به عنوان یکی از مهمترین مراکز تحقیقاتی کشور یاد کرد که نقش بسزایی در تامین سلامت انسان و دام دارد.

 

وی گفت: این دست مجموعه‌ها باید هم در حوزه نیروی انسانی و هم در زمینه به روزسازی تجهیزات و امکاناتی تقویت شود تا دستاوردهای مثبت آن روز به روز بیشتر شود.

 

جمشید انصاری ادامه داد: در طول این بازدید در جریان مسائل این مرکز قرار گرفتیم و آمادگی داریم که حمایت‌های لازم به خصوص در حوزه تامین نیروی انسانی را صورت دهیم.

 

معاون رییس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به چگونگی استفاده از ظرفیت نخبگان گفت: چیزی به نام استخدام نخبگان نداریم و چارت به کارگیری آنان نیز بر مبنای عدالت استخدامی برای همه داوطلبان انجام می‌شود.

 

انصاری ابراز کرد: البته نخبگان به دلایل استعداد و توانمندی‌هایی که دارند؛ فرصت بیشتری برای جذب و به کارگیری در آزمون‌های استخدامی نصیبشان می‌شود.

 

این مسئول با اشاره به سهم دولت از بازار اشتغال خاطر نشان کرد: حدود ۱۵ درصد از نیروی کار کشور در بخش عمومی شامل دستگاه‌های دولتی و نیروی مسلح است.

 

وی گفت:  از حدود ۲۳ میلیون نفر نیروی کار کشور حدود سه میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در بخش عمومی مشغول به کار هستند.

 

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1235


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise