شنبه، 07 اردیبهشت 1398 - 12:51

اسکارلت جوهانسون ممکن است وارد دنیای سیاست شود

بازیگر سرشناس سینما بار دیگر اعلام کرد که بدش نمی‌آید وارد دنیای سیاست شود و احتمالا زمانی در آینده این کار را خواهد کرد.

امید بانوان مهر نوشت؛ «اسکارلت جوهانسون» جدیدترین سلبریتی هالیوودی است که گفته احتمالاً وارد سیاست خواهد شد. او گفت در حال حاضر چنین قصدی ندارد، اما ممکن است در آینده چنین کاری بکند.

 

در پاسخ به این سوال که آیا فعالیت سیاسی باعث شده بخواهد شخصاً دنبال مقام سیاسی باشد، او گفت: «شاید زمانی در آینده».

 

 این ستاره سینما اضافه کرد: به نظرم فعالیت سیاسی بهترین راه برای اعمال تغییر در سیاست محلی است. شاید زمانی در آینده دور من حس کنم که می‌توانم چنین کاری انجام بدهم، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

 

جدیدترین فیلم جوهانسون فیلم «انتقام‌جویان: آخر بازی» است. این فیلم بیست و دومین فیلم از مجموعه فیلم‌های جهان سینمایی مارول است. این بازیگر گفت مخاطبان با تماشای این فیلم تجربه جدیدی خواهند کرد.

 

با وجود اینکه زمان نمایش این فیلم سه ساعت و یک دقیقه است، جوهانسون فکر می‌کند موجب خستگی تماشاگران برای نشستن روی صندلی نمی‌شود.

 

 این بازیگر از فیلم «مرد آهنی 2» در سال 2010 در نقش «بیوه سیاه» در این مجموعه فیلم‌ها ظاهر شده است.

 

 «انتقام جویان: پایان بازی» از روز جمعه راهی سینماهای آمریکای شمالی شد.

 

 این فیلم به کارگردانی برادران روسو بر پایه شخصیت‌های گروه انتقام‌جویان از شرکت مارولکامیکس ساخته شده‌است. این فیلم توسط مارول استودیوز تهیه شده و توسط استودیو سینمایی والت دیزنی توزیع می‌شود.

 

 انتهای پیام/ 

کدخبر: 1239


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise