دوشنبه، 09 اردیبهشت 1398 - 09:19

نیره پیروزبخت:

برای رفع مشکلات تحریم در کنار تولیدکنندگان هستیم

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: با توجه به سال رونق تولید، علاوه بر فعالیت های گذشته، سازمان ملی استاندارد خود را موظف به داشتن نگاه ویژه تری به واحدهای تولیدی خوشنام می داند.

امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی سازمان استاندارد ایران؛ رئیس سازمان ملی استاندارد در حاشیه  بازدید از کارخانه دلپذیر ایران با اشاره به نامگذاری سال گفت: سازمان استاندارد مشاور واحدهای تولیدی است و از روحیه پلیسی پرهیز می کند مگر در وقوع تخلف واحدهای تولیدی چرا که ایمنی مردم در اولویت است.

پیروزبخت به تحریم های ظالمانه استکبار علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: توجه زیادی به این موضوع داریم و کمک خواهیم کرد تا به هر طریقی مشکلات را بر طرف کنیم.

پیروزبخت اظهار کرد: امسال با مفهوم جدید در سازمان استاندارد مواجه هستیم که از جمله این مفاهیم می توان به توسعه پوشش استاندارد، قانون جدید سازمان و اقتصاد مقاومتی اشاره کرد.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از بسته حمایتی واردات واحدهای تولیدی خبرداد و گفت: این بسته با تعهدات واحد تولیدی ارائه خواهد شد و واردات در مرزهای کشور با سهولت انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: تفاهم نامه هایی با برخی کشورها منعقد شده است تا بتوانیم در رابطه با اشتراک گذاری استاندارد ها و ارتقای کیفیت تولیدات و توسعه صادرات همکاری کنیم.

به گفته پیروزبخت دو بسته دیگر برای حمایت از واحدهای تولیدی در دستور کار قرار گرفته است تا در حوزه تولید کالا و نیز در راستای صادرات مشکلی وجود نداشته باشد.

وی با اشاره به اینکه محصولات تولیدی با تایید استاندارد کشور ایران، استانداردهای کشور مقصد یا دارا بودن ویژگی های استاندارد دو کشور مبادله خواهد شد، گفت: با اعمال این روش ها و کمک به تولیدکنندگان تمام تلاش خود را برای تحقق شعار سال به کار می گیریم.

انتهای پیام/

 

کدخبر: 1250


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise