دوشنبه، 09 اردیبهشت 1398 - 09:27

مدل‌های زیبایی و ارتش پوتین!+عکس

بیش از 57 هزار شهروند روس در رای‌دهی در این مسابقه شرکت کرده‌اند. عکس‌های افراد منتخب در مسابقه در تقویم دیواری سال 2020 در روسیه منتشر خواهند شد.

امید بانوان؛ آفتاب‌‌نیوز به نقل از دیلی میل نوشت؛ به تازگی بانویی متاهل و مادر یک فرزند که 31 سال دارد برنده جایزه زیبایی در روسیه شده است. او عضو گارد ملی روسیه است و این مسابقه‌ای است که برای انتخاب زیباترین فرد در صفوف زنان نظامی روسیه برگزار می‌شود.

"دیلی میل" با انتشار گزارشی درباره "آنا خرامتسووا" که در صدر زیباترین افراد در میان هزار نفر از زنان شرکت‌کننده در مسابقه زیبایی نیروهای گارد ملی قرار گرفته است، می‌نویسد: "وی خود می‌گوید با جنسیت‌گرایی در شغل‌اش مواجه است اما سعی می‌کند با این موضوع مقابله کند.

بیش از 57 هزار شهروند روس در رای‌دهی در این مسابقه شرکت کرده‌اند. عکس‌های افراد منتخب در مسابقه در تقویم دیواری سال 2020 در روسیه منتشر خواهند شد. خرامتسووا می‌گوید سخت‌ترین کار همین مقابله با جنسیت‌گرایی در میان 340 هزار نیروی نظامی گارد ملی روسیه است. وی که پیشتر جزو نیروهای پلیس بوده و مدرک حقوق دارد، می‌گوید برای آنکه کارش را درست انجام دهد ، تلاش می‌کند که جنسیت‌گرایی حاکم بر فضای روسیه را نادیده گیرد".

"دیلی میل" می‌افزاید: "او خود از خانواده‌ای نظامی است و پدر و مادرش بیش از 30 سال در ارتش و پلیس خدمت کرده بودند. او می‌گوید از اینکه راه پدر و مادرش را دنبال می‌کند افتخار می‌کند و تاکید می کند: در مهارت‌های تیراندازی آموخته که مهمترین کار آن است که با خونسردی و آرامش اسلحه را در دست گیرید، هدف را مشخص کنید و پس از بازدم شلیک کنید".

این روزنامه در ادامه گزارش خود تصاویری از دیگر شرکت کنندگان در این مسابقه که همگی از زنان نیروهای نظامی روسیه بوده‌اند را منتشر کرده است.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1251


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise