رنگ و لعاب کمد لباس‌ها در بهار/ قلاب‌بافی و گل‌های سه‌بعدی ترند می‌شوند

بهاری که طبیعت انتظار آمدنش را دارد، ترندهای ناب و نوستالژیکی را مهمان کمد لباس‌ها خواهد کرد.

فراخوان بخش مد و لباس نمایشگاه «شهر خانواده» اعلام شد

نمایشگاه ملی «شهر خانواده» از ۸ تا ۱۲ دی‌ماه ۱۴۰۱ متقاضی می‌پذیرد.

چگونه از پوست دست‌هایمان مراقب کنیم؟ / تشخیص سن از روی دست

بیشتر ما به زیبایی و جوانی دست‌هایمان کوچک‌ترین اهمیتی نمی‌دهیم غافل از این که نخستین نشانه‌های پیری در آنها نمایان خواهد شد.

دغدغه «لباس پوشیده» طراح مصری را صاحب خط تولید کرد

طراح مد مصری با راه‌اندازی خط تولید پوشاک برای بانوان محجبه که در خرید لباس با مشکلاتی روبه‌رو هستند، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های زنان مصری را برای داشتن لباس‌های پوشیده مرتفع کرد.

این رنگ شما را جذاب‌تر می‌کند!

در بسیاری از فرهنگ‌ها رنگ لباس اهمیت زیادی در میزان جذابیت فرد برای دیگران دارد و در این میان مطالعات نشان می‌دهد پوشیدن لباس‌هایی به رنگ قرمز هم مردان و هم زنان را برای جنس مخالف جذاب‌تر می‌کند.

کامواهای این بانوی ۸۸ ساله در دنیای هنر غوغا به پا کرد+ تصاویر

«شیلا هیکس»‌ یکی از بزرگترین هنرمندان حوزه هنر پارچه است که مدت‌ها به مطالعه روش‌ها و فرهنگ‌های باستانی پرداخته است. او برای ارتقاء مهارتش در بافندگی‌، مجسمه‌سازی و چیدمان و چندین هنر دیگر به قاره‌های مختلف سفر کرد.

 تماشای شفق قطبی به رنگ سال ۲۰۲۳

شاید کمتر فردی تصور این را داشت که وقتی برندهای Marni و Rodarte در جدیدترین کالکشن‌های خود از رنگ سرخابی بهره بردند یا برخی کمد لباس‌ها در ماه‌های اخیر پیرو مد باربیکُر شد، قرار است رنگ سال ۲۰۲۳ نیز همخانواد‌ای از همین طیف‌های رنگی باشد.

۲۰۲۳ غرق در سرخی خلیج فارس

حالا ۲۳ سال است که در آغاز سال نو میلادی یک رنگ واحد به عنوان رنگ سال به طرفداران مُد معرفی می‌شود و امسال نیز «قرمز پرشین» به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ انتخاب شده است؛ اما چه کسی یا چه افرادی مرجع معرفی رنگ سال هستند؟

راهکارهایی برای استفاده از رنگ در آپارتمان کوچک

اگر رنگی را دوست دارید و احساسی را که می خواهید به فضا منتقل می‌کند، آن را دنبال کنید تا متوجه لذتی که به ارمغان می‌آورد بشوید اما برای این کار، این تکنیک‌ها را در نظر بگیرید تا از نتیجه مطمئن باشید.

صاف کردن مکرر مو با افزایش احتمال ابتلا به سرطان رحم همراه است

بر اساس مطالعه‌ای که به تازگی منتشر شده است، استفاده مکرر از محصولات صاف کننده مو ممکن است خطر ابتلا به سرطان رحم را افزایش دهد.