دوشنبه، 09 اردیبهشت 1398 - 16:46

کشف بیش از 617 کیلو تریاک در یک عملیات مشترک

در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و کرمان 617 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در حال انتقال به استان البرز بود کشف شد .

امید بانوان؛ پایگاه خبری پلیس نوشت، سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر گفت : در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد که فردی که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در استان های شرقی کشور فعالیت می کند قرار است یک محموله سنگین مواد مخدر را به استان های مرکزی و از آن جا به استان البرز منتقل کند .

این مقام ارشد انتظامی افزود : در بررسی های تکمیلی ماموران مشخص شد که نامبرده محموله مواد مخدر را در منزلش مخفی کرده است ، بنابراین با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان ، ماموران پلیس کرمان به محل اعزام و با پشتیبانی اطلاعاتی و لحظه به لحظه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، با رعایت موازین شرعی و قانونی وارد منزل نامبرده شدند .

سردار محمدیان افزود : در بازرسی از محل 617 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و در این رابطه 2 نفر دستگیر که برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

انتهای پیام/

 

کدخبر: 1269


اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise