دوشنبه، 09 اردیبهشت 1398 - 16:46

کشف بیش از 617 کیلو تریاک در یک عملیات مشترک

در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و کرمان 617 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در حال انتقال به استان البرز بود کشف شد .

امید بانوان؛ پایگاه خبری پلیس نوشت، سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر گفت : در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد که فردی که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در استان های شرقی کشور فعالیت می کند قرار است یک محموله سنگین مواد مخدر را به استان های مرکزی و از آن جا به استان البرز منتقل کند .

این مقام ارشد انتظامی افزود : در بررسی های تکمیلی ماموران مشخص شد که نامبرده محموله مواد مخدر را در منزلش مخفی کرده است ، بنابراین با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان ، ماموران پلیس کرمان به محل اعزام و با پشتیبانی اطلاعاتی و لحظه به لحظه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، با رعایت موازین شرعی و قانونی وارد منزل نامبرده شدند .

سردار محمدیان افزود : در بازرسی از محل 617 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و در این رابطه 2 نفر دستگیر که برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

انتهای پیام/

 

کدخبر: 1269


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان