سه‌شنبه، 10 اردیبهشت 1398 - 17:41

ریزش تونل در آزادراه تهران-شمال

سخنگوی سازمان اورژانس كشور از ریزش تونل در آزادراه تهران-شمال خبر داد.

امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ مجتبی خالدی درباره جزئیات ریزش تونل در آزادراه تهران-شمال گفت: این حادثه حدود ساعت ۸:۵۸ دقیقه امروز (سه شنبه) در حوالی سیاه بیشه، قبل از پل زنگوله، تونل البرز در آزادراه تهران-شمال رخ داد.

وی افزود: با اعلام حادثه به اورژانس ١١۵ بلافاصله نیروهای اورژانس و بالگرد به محل اعزام شدند و به بیمارستان‌های منطقه آماده باش اعلام شد.

انتقال مصدومان انفجار تونل البرز به بیمارستان مدنی کرج

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی البرز گفت: 11 نفر در حادثه ریزش تونل آزاد راه تهران – شمال مصدوم شدند که سه نفر از آنها فوت شدند.

مهرداد بابایی  اظهار کرد: این حادثه به علت انفجار گاز متان اتفاق افتاده ولی علت اصلی آن در دست بررسی قرار دارد.

وی ابراز کرد: در زمان ریزش 11 نفر داخل تونل بودند که سه نفر از آنها فوت شدند و سه نفر نیز به درمانگاهی بعد از تونل کندوان انتقال داده شده و به علت سطحی بودن آسیب به صورت سرپایی درمان شدند.

این مسئول خاطر نشان کرد: پنج نفر دیگر که دچار سوختگی شدید شده بودند در دو پرواز بالگرد به بیمارستان شهید مدنی کرج انتقال داده شدند. وی اظهار کرد: در این عملیات یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای پوشش حوادث احتمالی به محدوده وقوع حادثه اعزام شد. سه دستگاه آمبولانس نیز این پنج مصدوم را به طرف دیگر تونل انتقال و تحویل بالگرد داده است.

گفتنی است این حادثه در محدوده عملیاتی اورژانس استان مازندران اتفاق افتاده و اورژانس البرز به کمک نیروهای امدادی این استان رفته است.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1270


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise