چهارشنبه، 11 اردیبهشت 1398 - 14:34

اعظم کریمی:

ترویج فرهنگ مشاوره کمک به انتخاب آگاهانه است

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان به مناسبت ۹ اردیبهشت بزرگداشت روز روانشناس و مشاور در پیامی این روز را به مشاوران ومدیران مراکز تخصصی مشاوره ازدواج وخانواده همکار با این اداره کل تبریک گفت.

امید بانوان؛ برنا نوشت؛ اعظم کریمی  به مناسبت ۹ اردیبهشت بزرگداشت روز روانشناس و مشاور در پیامی این روز را به مشاوران ومدیران مراکز تخصصی مشاوره ازدواج وخانواده همکار با این اداره کل تبریک گفت .

وی در این خصوص طی پیامی عنوان کرد؛ " رشد وتوسعه همه جانبه ایران اسلامی و سلامت وتحکیم بنیان خانواده در گرو ارائه خدمات تخصصی مشاوره ازدواج وخانواده به جوانان و اثربخشی فعالیت مشاوره ای حاصل تلاش وپیگیریهای آنانی است که بی ادعا می کوشند دانش حرفه ای خود را به بطن زندگی جوانان وخانواده ها بیاورند. روز روان شناس را به تمامی اساتید،روان شناسان و مشاوران و مدیران مراکز تخصصی مشاوره ازدواج وخانواده،که در راستای ترویج فرهنگ مشاوره،کمک به انتخاب آگاهانه،کاهش مشکلات روانی و اجتماعی جوانان وخانواده ها و توسعه وپیشرفت جامعه جوان فعالیت مینمایند تبریک می گوییم وصمیمانه از کمک، تعامل وهمکاری شما بزرگواران درفعالیت های مرتبط با معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان سپاسگزاریم.

انتهای پیام/

کدخبر: 1278


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise