چهارشنبه، 11 اردیبهشت 1398 - 17:53

ملیحه اکبری در پیام تبریک روز گارگر اعلام کرد:

احترام به حقوق کارگران بهترین تکریم از مقام ایشان است

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر فردیس احترام به حقوق قشر زحمتکش کارگر و رسیدگی به مطالبات و دغدغه‌های معیشت آنها را بهترین تکریم از مقام والای کارگر دانست و گفت: کارگران رکن اصلی تولید ثروت و ارزش افزوده در جامعه هستند.

امید بانوان؛ ملیحه اکبری با بیان اینکه پیام عظیم الشأن اسلام با بوسه بر دستانِ رنجور یک کارگر فرمودند که این دستانِ زحمتکش در آتش جهنم نمی سوزند، تصریح کرد: توجه به مطالبات و تکریم جایگاه کار و کارگر نباید محدود به روز و هفته ای از سال باشد و مردم و مسئولان باید درک بیشتر و بهتری از نیازها و مطالبات این عزیزان داشته باشند.

وی افزود: کارگران به عنوان قشری مظلوم و آسیب پذیر بیش از سایر اقشار جامعه مشکلات اقتصادی را لمس می کنند و در محورهای صنعت، کشاورزی و تولید، معمولاً عهده دار سخت ترین کارها هستند. امنیت شغلی و دریافت دستمزد عادلانه دو دغدغه جدی این عزیزان است و در کارزار گرانی ها چتر حمایتی مسئولان برای آنها باید گسترده تر باشد.

 نماینده مردم شریف فردیس در شورای اسلامی شهر در پایان ضمن ادای احترام به روح بلند شهدای کارگر، فرا رسیدن هفته بزرگداشت مقام شامخ کار و کارگر را به فعالانه عرصه کار و تلاش به ویژه جامعه کارگری استان البرز و شهرستان فردیس و عزیزانی که محور تولید و حافظ اقتدار و صلابت کشور و حامی آرمان های انقلاب و شهداء هستند، صمیمانه تبریک گفت.

انتهای پیام/

کدخبر: 1289


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان