شنبه، 14 اردیبهشت 1398 - 11:53

تدابیر کارگروه تنظیم بازار شهرستان کرج برای ماه مبارک رمضان

جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان کرج صبح امروز (شنبه)، در آستانه حلول ماه مبارک رمضان به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج برگزار شد.

امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرج، «مهندس محمد مجرد» در این جلسه بر لزوم مدیریت جدی و دقیق عرضه کالاهای مورد نیاز مردم در ایام ماه مبارک رمضان تاکید کرد و گفت: لازم است اقلام و کالاها با قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی در اختیار عموم باشد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج از اعضاء کارگروه تنظیم بازار خواست با برنامه ریزی مناسب، شرایطی فراهم کنند تا مردم در ماه مبارک رمضان نیز دغدغه ای برای تامین مایحتاج خود نداشته باشند.

در این جلسه نمایندگان صنعت، معدن و تجارت، اصناف، جهاد کشاورزی و ... نیز گزارشی از برنامه ریزی های انجام شده برای مدیریت بازار و قیمت کالاها همچنین میزان ذخایر و اقلام مورد نیاز در ماه مبارک رمضان، ارائه دادند.

برنامه ریزی برای توزیع و بررسی میزان سهمیه کالاهای تنظیم بازار شهرستان کرج اعم از گوشت گرم و منجمد، برنج، روغن .. در ایام ماه مبارک رمضان با مشارکت صنعت، معدن و تجارت، جهادکشاورزی و پشتیبانی امور دام، گزارش وضعیت عملکرد مباشرین توزیع عمده و میزان سهمیه اختصاص یافته در این ایام و همچنین بررسی عملکرد ادارات صنعت، معدن و تجارت، بازرسی، اصناف و اداره بهداشت و دامپزشکی از دیگر محورهای این جلسه بشمار می رفت.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1307


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise