شنبه، 14 اردیبهشت 1398 - 13:31

100 فقره سرقت در پرونده سارقان داخل خودرو

 فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری سارقان لوازم داخل خودرو که اقدام به 100 فقره سرقت در شهرهای کرج و تهران خبر داد .

امید بانوان؛  پایگاه خبری پلیس نوشت، سرهنگ "حسنعلی فیروزخواه" در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به کلانتری 46 دهقان ویلا و اعلام شکایت مبنی بر سرقت داخل خودرو ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کلانتری قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان کرج بیان کرد: ماموران بلافاصله وارد عمل شده و با تشدید فعالیت گشت ها و تحت نظر قرار دادن تردد افراد در منطقه به صورت نامحسوس در نهایت به سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید مظنون شده و پس از تحت نظر قرار دادن آن مشاهده کردند که سرنشین آن به سمت یک خودرو پراید پارک شده در خیابان رفته و قصد بازکردن در خودرو را دارد که با سرعت عمل ماموران نامبرده به همراه راننده دستگیر و در بازرسی از خودرو آن ها تعداد زیادی ضبط وباند وقطعات داخل خودرو کشف شد.

سرهنگ فیروزخواه اظهار کرد : متهمان پس از انتقال به کلانتری در بازجویی های ماموران به 100 فقره سرقت داخل خودرو در شهرهای کرج و تهران اعتراف و اقرار کردند که اموال مسروقه رادر انبار متروکه ای در اطراف شهر کرج انتقال داده اند تا در یک فرصت مناسب اقدام به فروش آن ها کنند .

این مقام انتظامی اضافه کرد: ماموران به محل انبار اعزام و در بازرسی از آن جا تعداد زیادی ضبط ، باند ، لوازم و قطعات خودرو رینگ و لاستیک و زنجیر چرخ و ... کشف کردند.

انتها یپام/ 

 

کدخبر: 1309


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise