دوشنبه، 16 اردیبهشت 1398 - 16:31

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز در جشن تقدیر از مدرسین برتر اعلام کرد:

با اجرای طرح ساماندهی، گواهی مدرسین مورد تایید وزارت علوم قرار می‌گیرد

آئین نکوداشت مقام معلم و تجلیل از مدرسان برتر دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز عصر یکشنبه در باشگاه فرهنگی ورزشی میلاد کرج برگزار شد.

علم و فناوری- امید بانوان؛ در آئین نکوداشت مقام معلم و تجلیل از مدرسان برتر دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز، دکتر پیمان دانش کار آراسته از اجرای طرح ساماندهیِ مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد و اعلام کرد: گواهی تمام مدرسینی که در این طرح شرکت کرده‌اند، مورد تایید وزارت علوم قرار خواهد گرفت.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز ضمن تبریک‌ روز معلم به تمامی اساتید، مدرسین و معلمان دلسوز کشور که چراغ روشنگر علم و هدایت را در دست دارند، اظهار داشت: طبق سنت هر ساله این دانشگاه نیز همانند سایر مجامع علمی اقدام به تقدیر از برترین‌ مدرسین کرده است؛ گرچه به دید ما تمامی مدرسین این دانشگاه افرادی زبده و درخور تقدیر هستند.

دکتر پیمان دانش کار آراسته با بیان اینکه امروز به مناسبت روز معلم و به واسطه زحماتی که این مدرسین طی یک سال اخیر کشیده‌‌اند، به عنوان نمونه از ۲۰ مدرس برتر تقدیر می‌شود، خاطرنشان کرد: با توجه به چک‌‌لیست‌های ارسالی از سوی ستاد مرکزی دانشگاه و ابلاغ آن به مراکز دانشگا‌ه‌های علمی کاربردی استان مستندات توسط مدرسین تهیه و به کارگروه مربوطه تحویل شد که بعد از بررسی و  امتیازدهیِ  پرونده‌ها ۲۰ مدرس برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی ضمن ‌تبریک مجدد روز معلم به ۴۰۰۰ مدرسی که در دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی البرز رسالت آموزش به ۲۷ هزار دانشجوی این مراکز را عهده‌دار هستند، گفت: همه این مدرسین مایه افتخار ما هستند و از برخی اساتید در مراکز نیز تقدیر خواهد شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که امسال نیز جذب دانشجو خواهید داشت، اظهار داشت: برخی استانها جذب مدرس خواهند داشت. از آنجایی که در استان البرز سال ۹۷ فراخوان جذب مدرس داشته‌ایم، امسال باید بر حسب نیاز‌سنجی انجام شده تصمیم لازم را گرفت. وی اطمینان داد که این دانشگاه در حوزه تدریس دروس نهاد در البرز پذیرش مدرس خواهند داشت.

دانش کار آراسته همچنین از برگزاری دروه‌های تربیت مدرس خبر داد و گفت: امسال نیز آموزش مدرسان طبق روال هر سال انجام خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: امسال دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز ظرفیت و آمادگی آموزش به 350 مدرس را دارد.

وی با بیان اینکه با اجرای طرح ساماندهی مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی گواهی تمام مدرسینی که در این طرح شرکت کرده‌اند مورد تایید وزارت علوم قرار خواهند گرفت، گفت: این امر در جذب آنان در دانشگاهها و مجامع علمی کشور و اشتغال‌زایی آنان بسیار موثر خواهد بود.

انتهای پیام/

 

کدخبر: 1316

عکاس: تیلدا حسینی


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان