افتتاح سیزدهمین خوابگاه دانشجویی دخترانه بنیاد ۱۵ خرداد در دهه فجر

سیزدهمین خوابگاه دانشجویی دخترانه بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به بهره‌برداری رسید.

پلاستیک‌ها با زایمان زودرس ارتباط دارند

یک مطالعه جدید حاکی از آن است که مواد شیمیایی مورد استفاده برای پلاستیک در ظروف غذا، لوسیون و سایر محصولات با ده ها هزار زایمان زودرس (در آمریکا) مرتبط هستند.

نیروگاه خورشیدی در پژوهشگاه مواد و انرژی افتتاح شد

رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی از افتتاح نیروگاه خورشیدی این پژوهشگاه همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

آغاز ساخت پروژه مسکن ۱۰۰۰ واحدی دانشگاه خوارزمی با حضور وزیر علوم

احداث مجتمع خوابگاهی ۱۰۰۰ واحدی دانشگاه خوارزمی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ قائم مقام رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) همزمان با شب مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و ایام الله دهه مبارک فجر آغاز شد.

بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی پژوهشگاه مواد و انرژی ضروری است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز بر ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی پژوهشگاه مواد و انرژی تأکید کرد و گفت: مسیری که برای توسعه می‌توان متصور شد از رهگذر تقویت ظرفیت‌های ایده‌پردازی و اجرایی میسر می‌شود.

پیام‌های ارسالی به نوجوانان در اینستاگرام و فیس بوک فیلتر می‌شوند

شرکت متا که مالک فیس بوک و اینستاگرام است، تحت فشار رگولاتورهای جهان، اقدامات ایمنی بیشتری برای محافظت از کاربران نوجوان پلتفرم‌های شبکه اجتماعی خود انجام می دهد.

 ​دیپلماسی بیولوژیک پروژه مشترک میان مؤسسه رازی و وزارت امور خارجه

رئیس مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی حضور در بازارهای بین‌المللی، انتقال دانش فنی و توسعه صادرات به سایر کشورها را از اهداف و افق‌های پیش روی برشمرد.

ایمنی کودکان ایرانی به واسطه بیش از نیم قرن تولید واکسن فلج اطفال در موسسه رازی

رئیس بخش تولید واکسن‌های ویروسی پزشکی موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی، گفت: از سال 1352 تا امروز بیش از پنج دهه است که سالانه متناسب با نیاز وزارت بهداشت، واکسن فلج اطفال موسسه رازی با هدف ریشه کنی بیماری، به کودکان این سرزمین خورانده می‌شود.

بانک اطلاعاتی ۶۰۰ بانوی نخبه ایجاد شد

مشاور وزیر علوم در امور زنان گفت: شبکه نخبگانی بانوان وزارت علوم با حضور ۶۰۰ بانوی نخبه تشکیل شده است.

اعضای هیئت علمی به عنوان بزرگترین سرمایه دانشگاه هستند

امید بانوان؛ نشست صمیمانه و جلسه هم‌اندیشی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج با اعضاء هیئت علمی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار گردید.

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise