سه‌شنبه، 08 فروردین 1402 - 18:10

رئیس شورای اسلامی شهر کرج:

حمایت از پرسنل کارآمد مدیریت شهری ضروری است

رئیس شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: پرسنل کارآمد سرمایه انسانی سازمان است و حمایت از پرسنل متعهد و متخصص که خالصانه خدمت می‌نمایند، امری ضروری در جهت ایجاد انگیزش کارکنان است.

کرج . امید بانوان؛‌ «علی قاسم پور» در جلسه کمیته  منابع انسانی شورای اسلامی شهر که صبح امروز سه شنبه هشتم فروردین برگزار شد، به نقش نیروی انسانی کارآمد در اداره سازمان اشاره و افزود: یکی از دغدغه‌های این دوره شورای اسلامی شهر کرج حمایت همه جانبه از پرسنل خدوم مدیریت شهری است که البته شیوه و نحوه حمایت از کارکنان با رعایت قوانین و مقررات نیز امری انکارناپذیر است.

قاسم پور به نقش شورای اسلامی شهر در تحقق بودجه صد درصدی شهرداری اشاره و افزود: اعضای شورای اسلامی شهر نشان دادند در جهت ارائه خدمات بهتر به شهر و شهروندان از هیچ کوششی دریغ ننمودند که تصویب و ابلاغ تبصره ۱۱ ماده ۱۰۰ قانون شهرداریها نمونه ای از اقدامات موثر در جهت اهداف مدیریت شهری است.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج به عوامل مختلف در تحقق عدالت توزیعی به کارکنان اشاره و اظهار داشت: همه کارکنان می‌بایست در ساعات اداری در محل کار حاضر باشند و نهایت توان را در جهت خدمت رسانی به شهروندان انجام دهند و عدم حضور یا خروجی نامناسب عملکرد کارکنان قابل قبول نیست زیرا در کاهش انگیزش سایر پرسنل تاثیرگذار است.

علی قاسم پور به ضرورت تدوین شیوه‌نامه مناسب در جهت تحقق عادلانه جبران خدمات کارکنان مدیریت شهری تاکید و تسریع آنرا خواستار شد که البته عدالت توزیعی در سرجمع پرداختیهای مزایای مستنر و غیر مستمر مورد تاکید است.

کدخبر: 13197


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise