حمایت از پرسنل کارآمد مدیریت شهری ضروری است

رئیس شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: پرسنل کارآمد سرمایه انسانی سازمان است و حمایت از پرسنل متعهد و متخصص که خالصانه خدمت می‌نمایند، امری ضروری در جهت ایجاد انگیزش کارکنان است.

ضرورت ساماندهی منابع انسانی مدیریت شهری کرج

عضو شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر حمایت همه جانبه شورای اسلامی شهر کرج از کارکنان متعهد و متخصص خواستار ساماندهی منابع انسانی مدیریت شهری شد.

تحولات چشمگیر شهرداری کرج در حوزه شهر هوشمند

شهردار کلانشهرکرج گفت: پورتال و سامانه‌های آنلاین و خدماتی شهرداری کرج توسعه چشمگیری داشته است.

بهار تجارت اقتصادی البرز با رونق بازار دائمی گل و گیاه

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کرج گفت: جشنواره لاله‌های کرج علاوه بر اینکه رویداد فرهنگی در سطح منطقه است، می‌تواند سبب رونق کشاورزی در جهت رشد تجارت اقتصادی بر پهنه جغرافیای این استان شود.

رونق کسب و کارهای خرد و خانگی در اولویت برنامه‌های شهرستان کرج

سرپرست فرمانداری ویژه کرج اعلام کرد: رونق کسب و کارهای خرد و خانگی در کنار حمایت از سرمایه‌گذاران به عنوان برنامه محوری و اولویت‌دار این شهرستان در سال جاری هدفگذاری شده است.

ایجاد اولین  فضای مکث شهری کرج در سه راه مادر

شهردار کرج گفت: در راستای ارتقای فضای کیفی در کالبد شهر کرج اولین فضای مکث در سه راه مادر اجرایی و تلاش شده با استفاده از گلدان‌های شهری، چراغ‌ها و کفپوش نوستالژیک این فضا به صورت شکیلی تجهیز و فضایی جالب توجهی برای همشهریان کرجی ایجاد شود.

ارتقای حمل و نقل عمومی کرج با ۳۰ کیلومتر خط ویژه اتوبوس

شهردار کرج از احداث خط ویژه اتوبوس تندرو به طول ۳۰ کیلومتر و با پیش‌بینی راه‌اندازی ۳۹‌ ایستگاه در شهر کرج خبر داد.

جشنواره لاله‌های کرج از از نیمه دوم تعطیلات نوروزی میزبان شهروندان است

شهردار کرج با اشاره به تقارن روز فرهنگی کرج با برگزاری نهمین دوره جشنواره لاله‌های کرج ضمن تاکید بر بر برگزاری هرچه بهتر رویدادهای فرهنگی گفت: با توجه به وضعیت آب و هوایی تلاش شده این جشنواره از نیمه دوم تعطیلات نوروزی میزبان شهروندان و مسافران باشد.

پروژه گردشگری شهری رودخانه کرج در حال تکمیل است

شهردار کرج گفت: طی‌ ماه‌های گذشته با تلاش شبانه‌روزی همکاران در سازمان سیما و منظر شهری خوشبختانه فاز اجرایی پروژه پارکرود پیشرفت محسوسی داشته است.

تبدیل وضعیت بیش از ۳۰۰ نفر کارکنان تأمین نیروی شهرداری کرج

شهردار کرج از تبدیل وضعیت بیش از ٣٠٠ نفر کارکنان تأمین نیرو خبر داد.