سه‌شنبه، 17 اردیبهشت 1398 - 10:47

اعتراف دختر جیب بر به 25 فقره سرقت در "کرج"

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری دختر جیب بری که اقدام به 25 فقره سرقت در محدوده چهارراه طالقانی کرج کرده بود، خبر داد.

امید بانوان؛ پایگاه خبری پلیس  نوشت، سرهنگ " محمد نادربیگی" در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت گزارش های متعدد مبنی بر سرقت کیف بانوان در محدوده چهارراه طالقانی ، پیگیری موضوع در دستور کار پایگاه دوم پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با رصد شبانه روزی محل های پر تردد به ویژه محدوده مورد نظر در نهایت موفق به شناسایی دختر جوانی شدند که به طرز ماهرانه ای در حال سرقت گوشی تلفن همراه از کیف یکی از رهگذران بود که با اقدام به موقع ماموران دستگیر و در بازرسی از کیف دستی وی چندین کیف پول ، کارت عابر بانک و گوشی تلفن همراه کشف شد .

رئیس پلیس آگاهی استان البرز بیان کرد : در زمان دستگیری سارق در محل، 4 نفر به ماموران مراجعه و در خصوص سرقت کیف و گوشی تلفن همراهشان اظهار شکایت کردند .

این مقام انتظامی گفت : متهم در بازجویی های ماموران به جرم خود مبنی بر 25 فقره سرقت از بانوان در محل های پر تردد و مراکز تجاری به ویژه محدوده چهارراه طالقانی اعتراف کرد.

وی ادامه داد: پس از دستگیری این سارق حرفه ای سرقت های مربوط به جیب بری و سرقت های خرد در محدوده چهارراه طالقانی کاهش چشمگیری داشته است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرزدر پایان به شهروندان توصیه کرد: در زمان تردد در پیاده روها و اماکن تجاری مراقب اموال خود بوده و از حمل پول زیاد ، کارت های بانکی و وسایل ارزشمند مانند طلاو زیورآلات در کیف خود خودداری کنند.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1321


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise