سه‌شنبه، 17 اردیبهشت 1398 - 11:07

شب‌های برره دوباره سر از تلویزیون درآورد

سریال "شب‌های برره" در ماه رمضان هر شب روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

امید بانوان؛ خبرآنلاین نوشت؛  این شاید یکی دیگر از اتفاقات عجیب ماه رمضان امسال باشد. پخش سریالی که در زمان خودش کلی سروصدا و حاشیه ایجاد کرد برای شب‌های ماه رمضان در دستور کار شبکه آی‌فیلم قرار گرفته.

"شب‌های برره" به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگانی به سرپرستی پیمان قاسم خانی یکی از خیابان خلوت‌کن‌های سال‌های رونق تلویزیون بود. سریالی که خیلی از اصطلاحاتی که کاراکترهایش به کار می‌بردند تا سال‌ها در زبان محاوره مردم باقی مانده بود و بدون شک یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌های طنز تاریخ تلویزیون بود، در زمان پخش خودش با حاشیه‌هایی روبه‌رو شد.

پخش سریال که قرار بود تا ۱۲۵قسمت ادامه داشته باشد، در قسمت ۹۲ به ماه محرم رسید و بعد از ایام عزادارای محرم و صفر هم گفته شد تلویزیون دیگر اجازه پخش آن را نداده. البته بعدها حسن شکوهی مدیر تولید "شب‌های برره" در گفت‌وگویی با اشاره به شیطنت‌هایی که خودشان گاهی در فیلمنامه داشتند گفته بود که مراجع قم اجازه ساخت و پخش ادامه سریال را ندادند، در صورتی که عوامل تا سه ماه بعد هم لوکیشن‌های سریال را دست نخورده باقی گذاشته بودند.

این سریال که در سال‌های اخیر و با گسترش فضای مجازی، تکه‌هایی از آن به مناسبت‌های مختلف بارها و بارها بازنشر شده حالا قرار است از هر شب ساعت ۲۳:۳۵ دقیقه از شبکه آی‌فیلم پخش شود؛ هرچند نه به صورت قسمت‌های کامل، بلکه در قطعات ده تا پانزده دقیقه‌ای!

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1323


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise