چهارشنبه، 18 اردیبهشت 1398 - 12:26

ضرورت جلوگیری از موازی کاری در اجرای طرح‌های پژوهشی

رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج بر ضرورت همکاری دستگاه‌های مختلف استان برای تکمیل بانک پژوهشگران تاکید کرد.

امید بانوان؛ کرج امروز  نوشت؛ سارا دشتگرد اظهار کرد: در اجرای طرح‌های پژوهشی گاهی شاهد موازی کاری در شهرداری و سایر دستگاه‌های استان هستیم.

وی ادامه داد: این موازی کاری علاوه بر هدر رفت اعتبار، زمان و انرژی زیادی از پژوهشگران گرفته و تحقق اهداف توسعه‌ای شهر را به تعویق می‌اندازد.

وی افزود: هرچند بودجه پژوهش شهرداری کرج امسال یک درصد زیاد شده ولی با این منابع محدود باید برای اولویت‌ها برنامه ریزی کرد و مجالی برای موازی کاری باقی نمی ماند.

این مسئول خاطر نشان کرد: از سوی مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر نامه ای به همه ارگان‌ها و ادارات کل استان ارسال شده تا طرح‌های پژوهشی خود در ارتباط با شهر کرج را اعلام کنند.

دشتگرد ابراز کرد: با این‌کار شهرداری می‌تواند روی طرح‌های پژوهشی ای که از سوی ارگان‌های دیگر انجام شده وقت بیشتری بگذارد و با پرورش محتوای آنها نتیجه لازم را احصاء کند.

عضو شورای شهر کرج گفت: برخی از دستگاه‌ها هنوز در ارسال طرح‌های پژوهشی خود به مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورا همکاری لازم را نداشته اند که امید است با تعامل بیشتر ما را در تکمیل بانک پژوهشگران کرج کمک کنند.

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1341


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise