پنجشنبه، 19 اردیبهشت 1398 - 17:04

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان البرز:

تکمیل پروژه‌های ضروری مورد توجه قرار گیرد

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان البرز گفت: به استناد نامه دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سالجاری 30 پروژه مهم استان باید به مراجع بالاتر برای تکمیل معرفی شود.

امید بانوان؛ فارس نوشت؛ زهرا عربشاهی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز در شورای اقتصاد مقاومتی استان البرز گفت: باید چارچوب اختصاصی و مشخصی برای اجرای اقتصاد مقاومتی در استان تبیین شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان البرز ادامه داد: لازم است فرمانداران بر اساس نیاز و ظرفیت های موجود نسبت به معرفی پروژه های اولویت دار خود اقدام کنند تا پروژه ها بر اساس اولویت تکمیل و اجرایی شود.

این مقام مسؤول افزود: به استناد نامه دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و همچنین معاون امور اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه در سالجاری 30 پروژه مهم استان باید به مراجع بالاتر برای تکمیل معرفی شود.

عربشاهی افزود: تبصره 18 قانون بودجه سال 98 با هدف اجرای برنامه اشتغال گسترده و با تاکید بر اشتغال جوانان، دانش آموختگان، دانشگاهی و زنان از برنامه های مهم است که دراستان البرز نیز مورد توجه قرار گرفته است.

وی گفت: در بحث اشتغال و به ویژه اشتغال جوانان در مجموع 451 هزار 466 میلیارد ریال در کشور اختصاص یافت که سهم استان البرز از این برنامه 3.1 درصد بوده است.

انتهای پیام/

کدخبر: 1348


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise