پنجشنبه، 19 اردیبهشت 1398 - 17:43

ارتباط با دفاتر اسناد رسمی سیستمی می‌شود

رییس اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری کرج گفت: ارتباط شهرداری کرج و دفاتر اسناد رسمی استان البرز سیستمی می شود.

امید بانوان؛ کرج امروز نوشت، رضا بیات با بیان این مظلب اظهار کرد: در جلسه ای با حضور مدیرکل امور شهرسازی، رییس هیات مدیره دفاتر اسناد رسمی استان البرز، نمایندگان اداره کل حقوقی، درآمد و سیستم های نظارتی، شرایط ارتباط سیستمی شهرداری و دفاتر اسناد رسمی استان البرز بررسی شد.

وی گفت: در این نشست طرفین در راستای بهینه شدن تکریم ارباب رجوع، شفافیت و تسهیل، تسریع سلامت اداری و جلوگیری از تردد شهری مراجعین در سطح شهر به جهت اخذ پاسخ استعلام از سایر مناطق شهرداری و همچنین جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی و مسائل دیگر در ایجاد روند شهر الکترونیکی در خصوص موضوعات موصوف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گفته رییس اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری کرج؛ همچنین مقرر شد در مرحله اول تعدادی از دفاتر اسناد رسمی به عنوان نمونه پایه (پایلوت)، روند ارتباط گیری با سیستم مکانیزه شهرداری را صورت دهند تا در صورتی که نواقص و موضوعات خاصی در مسیر استعلام و ارتباط گیری نباشد، طی جلسه ای با هماهنگی مجدد این ارتباط فراگیر شود.

 

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1351


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise