شنبه، 21 اردیبهشت 1398 - 11:55

توقیف دستگاه‌های تولید کننده ارز دیجیتال در آزاد راه تهران - کرج

 فرمانده انتظامی استان از توقیف خودرو حامل 37 دستگاه تولید کننده ارز دیجیتال قاچاق به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون ریال در آزادراه تهران –کرج خبر داد.

امید بانوان؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس ؛ سردار "عباسعلی محمدیان"  با اعلام این خبر گفت: با رصد محورهای مواصلاتی و کنترل محموله های گمرکی و ترانزيتی در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز پليس آگاهي استان البرز ، به یک دستگاه خودروی پيکان وانت عبوری در آزاد راه تهران – کرج مشکوک شدند .

وی گفت : در یک فرصت مناسب با دستور ایست پلیس ، خودرو متوقف و در بازرسی از آن 37 دستگاه انواع بيت ماينر و متعلقات آن که فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکي بود کشف شد .

سردار محمدیان گفت : بر اساس اظهارت راننده خودرو ، کالاهای مکشوفه از یک شرکت خرید و فروش این گونه قطعات در اطراف تهران خریداری شده و قصد فروش آن ها را در کرج داشته است .

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که در این راستا پرونده قضائی تشکیل و تحويل اداره تعزيرات حکومتي استان البرز شد گفت : شناسایی شرکت مذکور و عوامل آن در دستور کار پلیس آگاهی است .

سردار محمدیان افزود : ارزش کالاهای مکشوفه 3 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است .

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دیدار اخیرشان با فرماندهان و مسئولان انتظامی مبنی بر مبارزه جدی با قاچاق، گفت : مسئولیت پلیس در این خصوص بسیار سنگین است و با عاملان قاچاق کالا به شدت برخورد می شود .

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1357


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان