شنبه، 21 اردیبهشت 1398 - 11:55

توقیف دستگاه‌های تولید کننده ارز دیجیتال در آزاد راه تهران - کرج

 فرمانده انتظامی استان از توقیف خودرو حامل 37 دستگاه تولید کننده ارز دیجیتال قاچاق به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون ریال در آزادراه تهران –کرج خبر داد.

امید بانوان؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس ؛ سردار "عباسعلی محمدیان"  با اعلام این خبر گفت: با رصد محورهای مواصلاتی و کنترل محموله های گمرکی و ترانزيتی در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز پليس آگاهي استان البرز ، به یک دستگاه خودروی پيکان وانت عبوری در آزاد راه تهران – کرج مشکوک شدند .

وی گفت : در یک فرصت مناسب با دستور ایست پلیس ، خودرو متوقف و در بازرسی از آن 37 دستگاه انواع بيت ماينر و متعلقات آن که فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکي بود کشف شد .

سردار محمدیان گفت : بر اساس اظهارت راننده خودرو ، کالاهای مکشوفه از یک شرکت خرید و فروش این گونه قطعات در اطراف تهران خریداری شده و قصد فروش آن ها را در کرج داشته است .

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که در این راستا پرونده قضائی تشکیل و تحويل اداره تعزيرات حکومتي استان البرز شد گفت : شناسایی شرکت مذکور و عوامل آن در دستور کار پلیس آگاهی است .

سردار محمدیان افزود : ارزش کالاهای مکشوفه 3 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است .

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دیدار اخیرشان با فرماندهان و مسئولان انتظامی مبنی بر مبارزه جدی با قاچاق، گفت : مسئولیت پلیس در این خصوص بسیار سنگین است و با عاملان قاچاق کالا به شدت برخورد می شود .

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1357


اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise