یکشنبه، 22 اردیبهشت 1398 - 12:54

سارا دشت‌گرد:

فرهنگسراها نیازمند توجه بیشتری هستند

رییس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج، با تاکید بر اهمیت فرهنگسراها در ترویج فرهنگ و افزایش آگاهی شهروندان، گفت: فرهنگسراها باید به محیط فرهنگی برای شهروندان تبدیل شود.

امید بانوان؛ کرج امروز، نوشت سارا دشت‌گرد در نطق پیش از دستور خود در صد و چهل و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، اظهار کرد: برخی از فرهنگسراها از وضعیت خوبی برخوردار نیستند.

وی افزود: طی هفته گذشته بازدیدی از فرهنگسرای امام رضا (ع) داشتم که حیاط این فرهنگسرا به طرز وحشتناکی کثیف بود.

این عضو شورا اضافه کرد: با وجود اینکه بخشی از این فرهنگسرا در اختیار معلولان قرار گرفته است اما همان امکانات ناچیزی که برای معلولان در نظر گرفته شده در این محل مشاهده نمی شود.

رییس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج افزود: با توجه به این فرهنگسرای امام رضا (ع) در منطقه محروم قرار گرفته بهتر است به فضایی برای برگزاری آموزش های مختلف به کودکان اختصاص یابد.

دشت‌گرد در بخش دیگری با تاکید بر نظافت دو سالن میلاد و شهیدان نژاد فلاح، گفت: این دو سالن جزو سالن های خصوصی شهرداری است که در برنامه های مختلف از ارگان ها دعوت می شود در آن حضور داشته باشند.

وی با اشاره به این موضوع که مبلغی برای نظافت سالن میلاد در نظر گرفته شده است، یادآور شد: امیدوارم در گزارشی ارایه شود که این مبلغ صرف چه موضوعی شده و چرا سالن میلاد از نظافت مناسبی برخوردار نیست.

انتهای پیام/

کدخبر: 1365


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise