دوشنبه، 25 اردیبهشت 1402 - 23:43

برگزاری نخستین رویداد ملی ایده بازار مادر، نوزاد و کودک

معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده در راستای حمایت از کسب و کارهای فناورانه، دانش بنیان و نوپا و تحقق شعار «مهار تورم و رشد تولید»، اقدام به برگزاری نخستین رویداد ملی «ایده بازار مادر، نوزاد و کودک» نموده است.

جامعه. امیدبانوان؛ به نقل از معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده؛ این رویداد با حمایت شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پارک علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر و همکاری مرکز تبادل فناوری ایده‌ بازار امیرکبیر، در تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

هدف از این رویداد شناسایی، معرفی و تجاری سازی محصولات و یا خدمات فناورانه در حوزه‌های درمان، تغذیه، سلامت روان و بهداشت، آموزش و یادگیری، سرگرمی و خلاقیت و همچنین مناسب سازی فضا و خدمات شهری ویژه مادر، نوزاد و کودک است.

از دیگر اهداف برگزاری این رویداد می توان به ارتقا سطح رفاه و آرامش اجتماعی مادر، نوزاد و کودک با استفاده از محصولات/ خدمات فناور محور، اشاره کرد. همچنین این رویداد می تواند به شناخت جامعه علمی و شرکت‌های دانش بنیان از نیازهای خانواده ها و به خصوص مادران جوان، کمک شایانی کند.

نخستین رویداد ملی ایده بازار فناوری سلامت در چهار بخش اصلی زیر برگزار خواهد شد:

• جذب و شناسایی طرح های فناورانه جهت تجاری سازی

• معرفی توانمندی ها و کسب و کارهای حوزه مادر، نوزاد و کودک

• دوره های توانمندسازی برای فناوران و شرکتهای دانش بنیان

• گفتمان انتقال تجربه

 مهلت ارسال طرح در بخش «رقابتی رویداد» جهت تجاری‌سازی و جذب سرمایه تا 16 خرداد ماه 1402، از طریق وبسایت است.

همچنین شرکت‌های فناور و استارتاپ‌های علاقه‌مند برای شرکت در استیج معرفی توانمندی‌ها و افراد حقیقی و حقوقی علاقه‌مند به سرمایه گذاری در حوزه کسب و کارهای مادر، نوزاد و کودک نیز می توانند از طریق تکمیل فرم در تارنمای رویداد، اعلام آمادگی کنند.

علاقه‌مندان اعم از اساتید، دانشجویان، فناوران و شرکت‌های فناور، نوپا و دانش بنیان و فعال صنعتی در حوزه رویداد جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به تارنمای mbc.ideasbazaar.ir مراجعه و یا در صورت وجود ابهام و یا پرسش، با دفتر ایده بازار امیرکبیر (دبیرخانه رویداد) به شماره تلفن 66175937- 021 و یا شماره همراه 09197349279 تماس حاصل فرمایند.کدخبر: 13771


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise