پنجشنبه، 28 اردیبهشت 1402 - 11:01

قابلیت ویرایش پیام به واتس‌اپ آمد

پس از ورود به واتس‌اپ وب بتا، متوجه شدیم که واتس‌اپ توانایی ویرایش پیام‌ها را برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا آزاد می‌کند!

علم و فناوری. امیدبانوان؛ خبرآنلاین نوشت؛ واتس‌اپ در حال ارائه به‌روزرسانی برای واتس‌اپ وب بتا است که نسخه را به ۲.۲۳۱۹.۹ می‌رساند. واتس‌اپ قابلیتی را منتشر می‌کند که به کاربران امکان ویرایش پیام‌ها را می‌دهد و برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس است!

 

  برنامه بتا برای واتس‌اپ وب بتا در دسترس است. با استفاده از این برنامه بتا، واتس‌اپ می‌خواهد ویژگی‌های بتا جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد، پس از ورود به واتس‌اپ وب بتا، متوجه شدیم که واتس‌اپ توانایی ویرایش پیام‌ها را برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا آزاد می‌کند!

 


همان‌طور که در این اسکرین‌شات می‌بینید، عمل «ویرایش پیام‌ها» در نهایت با باز کردن گزینه‌های منو برای یک پیام متنی در دسترس است. هنگامی که این گزینه را انتخاب می‌کنید، از شما خواسته می‌شود که پیام را در یک پنجره جدید ویرایش کنید.

 

  در صورت فعال‌بودن این قابلیت برای اکانت واتس‌اپ شما، حداکثر ۱۵ دقیقه فرصت دارید تا پیام‌های خود را در چت‌ها و گروه‌های خود ویرایش کنید و امکان ویرایش پیام‌ها برای چندین بار وجود دارد.

 

  محدودیت ویرایش پیام‌ها برای حفظ اصالت مکالمه تعیین شده است تا کاربران نتوانند پس از مدت‌ها پیام را به طور کامل تغییر دهند، زیرا این ویژگی ابزاری است که فقط باید برای تصحیح خطاهای تایپی استفاده شود. توجه داشته باشید که فقط امکان ویرایش پیام‌های متنی وجود دارد و برخی بهبودها برای ویژگی‌های ویرایش برنامه‌ریزی‌شده است که در آینده منتشر شود.

 

  امکان ویرایش پیام‌ها برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا که به برنامه رسمی بتا واتس‌اپ وب پیوسته‌اند در دسترس است و در هفته‌های آینده برای افراد بیشتری نیز عرضه خواهد شد. ما همچنین می‌توانیم تأیید کنیم که این ویژگی به‌زودی برای برنامه‌های تلفن همراه منتشر می‌شود.

کدخبر: 13808


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise