چهارشنبه، 25 اردیبهشت 1398 - 15:17

دستگیری کلاهبردار 5 میلیاردی در"ساوجبلاغ"

کلاهبردار سابقه داری که با ادعای حل و فصل پرونده های قضائی ، 5 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود توسط کارآگاهان پلیس ساوجبلاغ دستگیر شد.


امید بانوان؛ پایگاه خبری پلیس  نوشت؛ سرهنگ "مهدی فضلی علیشاه" گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری، پیگیری آن در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان "ساوجبلاغ" قرار گرفت .

وی گفت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، شاکی مدتی پیش بر سر خرید ملک با فروشنده دچار مشکل شده و پس از تشکیل پرونده قضائی با فردی آشنا می شود که ادعا می کند می تواند با کمک یک وکیل خبره پرونده را به نفع وی حل و فصل کند.

این مقام انتظامی افزود: نامبرده پس از جلب اعتماد شاکی با طرح موضوعاتی مثل ارجاع پرونده به کارشناسی، ارجاع به مراجع قضائی و هزینه های دادگاه از شاکی مبلغ 5 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و هیچ اقدامی در خصوص پرونده شاکی نکرده است.

سرهنگ فضلی علیشاه بیان کرد: اقدامات پلیسی در این خصوص آغاز و پس از شناسایی منزل متهم در ساوجبلاغ در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی تصریح کرد: متهم که دارای سوابق کیفری متعددی در استان های مختلف کشور است در تحقیقات پلیسی اعتراف کرد با شناسایی افرادی که دارای پرونده های قضائی در موضوعات مختلف هستند با ادعای اینکه از طریق وکیل خبره ای که از آشنایانش است، مشکل آنها را حل خواهد کرد در چندین مرحله از طعمه های خود مبالغ گزافی دریافت کرده است.

فرمانده انتظامی ساوجبلاغ تصریح کرد:متهم پس از طی مراحل قانونی با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شد .

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1383


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise