یکشنبه، 31 اردیبهشت 1402 - 11:30

حسین مهاجری:

مدیریت شهری کرج به دنبال توزیع عادلانه امکانات در مناطق شهری است

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری به دنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه مناطق شهری هستند.

کرج . امیدبانوان؛ «حسین مهاجری» در بازدید از شهرداری منطقه ۷ کرج از نزدیک با پرسنل منطقه دیدار و از روند اجرایی پرونده‌ها بازدید کرد و اظهارداشت: در بازدیدها می‌توان انگیزه پرسنل را در زمینه خدمت‌رسانی بهینه به عموم شهروندان ارتقا بخشید.

 رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج افزود: شورای اسلامی شهر و شهرداری به دنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه مناطق شهری هستند و باتوجه‌به اینکه انتظارات شهروندان از شورا و شهرداری زیاد است باید همسو با مطالبات مردم حرکت خود را در جهت رفاه این عزیزان شتاب بخشیم.

 مهاجری تصریح کرد: بهسازی و ارتقای سطح کیفی معابر، رسیدگی به درخواست‌های بحق شهروندان از اولویت‌ها و دغدغه مدیران شهری است که بی‌شک با بهره‌برداری از توان پرسنل، مراتب رفاه و آسایش و بهره‌مندی کامل از خدمات شهرداری برای شهروندان فراهم می‌شود.

وی با تأکید بر فعالیت‌های عمرانی نظیر جدول‌گذاری و آسفالت تأکید کرد: رسیدگی به بحث آسفالت به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین مشکلات شهروندان باید به طور ویژه مناطق پیگیری و اجرایی شود.

مهاجری در این بازدید از برنامه‌های فرهنگی منطقه از جمله برگزاری سه طرح غربالگری سلامت شهروندی در دو محله کم‌برخوردار محمودآباد، حیدرآباد و برگزاری طرح سکوی سلامت در باغ ایرانی و مساعدت‌های مدیر منطقه به انجمن بیماران‌ام اس استان البرز با عضویت بیش از ۵ هزار بیمار مددجو، کمک به مدارس و توجه به ایجاد فضایی درخور آینده‌سازان کشور تقدیر و از شهردار منطقه به جهت تلاش بهینه در امور فرهنگی تقدیر و تشکر کرد.

کدخبر: 13838


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise