یکشنبه، 31 اردیبهشت 1402 - 11:56

علیرضا رحیمی:

لزوم ورود دستگاه‌های امنیتی، انتظامی به تمرکز جمعیت اتباع در برخی محلات کم‌برخوردار کرج

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر کرج به تغییر بافت جمعیتی برخی از مناطق این کلان‌شهر اشاره کرد و گفت: شهر کرج با خطر غلبه جمعیت اتباع در برخی محلات کرج روبه‌رو است که لزوم ورود دستگاه‌های امنیتی، انتظامی نظارتی را می‌طلبد.

کرج. امیدبانوان؛ علیرضا رحیمی در نطق پیش از دستور یک‌صد و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهارداشت: از مسئولین استانی برای رسیدگی به این موضوع، در رابطه با تغییر بافت جمعیتی برخی محلات کم‌برخوردار درخواست می‌شود تا از افزایش ورود اتباع به بافت جمعیتی برخی محلات کم‌برخوردار از طریق قراردادهای اجاره‌ای پیگیری و مدیریت شود.

 رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد: برابر بررسی‌های اولیه برخی محلات با موضوع تغییر بافت جمعیتی و غلبه اتباع روبه‌رو خواهند شد و این موضوع روبه‌افزایش است؛ لذا پیشنهاد می‌شود اتحادیه املاک، اداره اتباع استانداری و دستگاه‌های امنیتی و انتظامی، اقدام به پایش این محلات کنند.

نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی با بیان اینکه علت تمرکز اتباع در برخی محلات کم‌برخوردار کرج جای سؤال دارد، تأکید کرد: این موضوع باید آسیب‌شناسی و مدیریت شود؛ زیرا برخی آسیب‌های اجتماعی، سیاسی را به دنبال خواهد داشت.

 علیرضا رحیمی تأکید کرد: معاونت فرهنگی با همکاری مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورا تحقیقات و بررسی‌های لازم را در این زمینه داشته باشند و نتیجه آن را به‌منظور بهره‌برداری در اختیار دستگاه‌های متولی قرار دهند.


کدخبر: 13841


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise