دوشنبه، 01 خرداد 1402 - 11:47

مریم قهرمانی صارم:

با خاطیان پارک بانوان کرج بدون اغماض برخورد شود

دبیر دوم و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: با خاطیان پارک بانوان کرج که باعث تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی شده است بدون اغماض برخورد شود.

کرج. امیدبانوان؛ «مریم قهرمانی صارم» در نطق پیش از دستور یک‌صد و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج ضمن عرض تبریک روز دختر که مقارن با ولادت حضرت معصومه ( س) نام‌گذاری شده است، اظهارداشت: پیرو اتفاقی که در پارک بانوان به وقوع پیوسته است و بازتاب مخربی در شبکه‌های اجتماعی گذاشته است از شهرداری درخواست می‌شود طی بررسی‌های دقیق فیلم‌های دوربین مداربسته پارک و فیلم‌های موجود را بررسی و خاطی و خاطیان را شناسایی کند.

 رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج افزود: اگر به صحت موضوع رسیدید فقط برکناری مدیر خاطی کافی نیست و باید به کمیته انضباطی معرفی و برخورد شود که موضوع دیگر تکرار نشود.

 قهرمانی صارم بیان کرد: اگر خاطی یا خاطیان درصدی خطا داشتند و هدف تخریب سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بوده باشد باید با عوامل این موضوع با کمک گرفتن از دستگاه‌های نظارتی برخورد شود.

دبیر دوم شورای اسلامی شهر کرج افزود: این مسئله باعث تشویق اذهان عمومی شده و برخورد آقای شهردار در کوتاه‌ترین زمان با مدیر مربوطه که گویا در مرخص بوده به‌دوراز انصاف و تقوا و حق‌الناس است.

قهرمانی تأکید کرد: لطفاً تمام زوایای اتفاق فوق بررسی و نتیجه به شورای شهر اعلام شود.

کدخبر: 13852


اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise