چهارشنبه، 03 خرداد 1402 - 08:09

آخرین مد‌های حجاب در «ویترین دختران»

«ویترینِ دختران» که خاصه برای دختران طراحی شده است، هم‌زمان با ولادت حضرت معصومه (س) در نرم‌افزار «سروش پلاس» رونمایی شد.

جامعه. امیدبانوان؛ ایرنا نوشت؛ معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: نیازمندی‌های سلامت، بهداشت، فرهنگی و اجتماعی دختران در ویترین دختران در نظر گرفته شده که‌امید می‌رود بتوانیم با استقبال دخترانمان، این ویترین را روزبه‌روز گسترش دهیم.

انسیه خزعلی ضمن تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر، اظهار داشت: در این ایام ویترین دختران رونمایی و نیازمندی‌های دختران از کانال‌های مختلف تعبیه شده است.

وی اضافه کرد: چه نیازمندی‌های سلامت و بهداشت و چه نیازمندی‌های فرهنگی و اجتماعی دختران در این ویترین در نظر گرفته شده که‌امید است بتوانیم با استقبال دختران این ویترین را روزبه‌روز گسترش دهیم.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده همچنین با اشاره به افزایش قیمت ملزومات حجاب، یادآورشدن: نمونه‌ها و آخرین مد‌های حجاب و عفاف و فروشگاه‌هایی که بتوان از آن‌ها خرید کرد، در ویترین دختران تعبیه شده است.

خزعلی اضافه کرد: در زمینه قیمت این محصولات گلایه‌هایی وجود دارد که پیگیر هستیم تخفیف ویژه‌ای را برای دختران اعمال کنیم.

«ویترینِ دختران» که خاصه برای دختران طراحی شده است، هم‌زمان با ولادت حضرت معصومه (س) در نرم‌افزار «سروش پلاس» رونمایی شد.

محتوای ویترین محتوای موردنیاز دختران نوجوان است و مسائل و موضوعات مبتلا به آن‌ها در ویترین مطرح می‌شود. این محتوا شامل معرفی کتاب، فیلم، انیمیشن، پادکست و کانال‌های مختلف دربردارنده مطالب جذاب برای دختران است. فضایی در آن فراهم است تا گعده‌های دوستی بین دختران شکل گیرد. حتی بخش گفتگو با معاونت زنان نیز در ویترین وجود دارد و دختران می‌توانند در این بخش نکات خود را مطرح کنند.

محتوای نمایش داده شده در «ویترین» با کمک گروه‌های مردمی، گروه‌های فعال در حوزه دختران و خود دختران نوشته و آماده شده است و این محتوا‌ها از طریق  «ویترین» در معرض دید دختران قرار می‌گیرد.

تمرکز برای تولید محتوا در این بخش بر روی دختران نوجوان در رده سنی ۹ تا ۱۸ سال است و ویترین جایی است برای تغذیه دختران با محتوا‌هایی که باید در جریان آن باشند.

کدخبر: 13870


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise