پنجشنبه، 04 خرداد 1402 - 07:35

تمدید مهلت ثبت‌نام مهمانی و انتقال دانشجویان

ثبت‌نام مهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۳ تا ۱۵ خردادماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

علم و فناوری. امیدبانوان؛ طبق اعلام سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان مهلت ثبت‌نام مهمانی و انتقال دانشجویان برای سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۳ که تا پیش‌ازاین ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ بود تا ۱۵ خردادماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

 دانشگاه‌های مبدأ باید بر اساس مفاد آیین‌نامه مورخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ درخواست دانشجو را بررسی کرده و در صورت داشتن شرایط از اول خرداد تا ۱۵ تیرماه نظر خود را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریزنمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد از طریق سامانه ارسال کند. سپس دانشگاه‌های مقصد حداکثر تا پایان مردادماه نسبت به بررسی تقاضاها اقدام و از طریق سامانه یاد شده اعلام کند.

دانشجو در صورت داشتن شرایط خاص و آگاهی از شرایط دانشگاه مبدأ و مقصد باید با اطلاع کامل از وضعیت تحصیلی خود و شرایط ثبت‌نام در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان در موعد اعلام شده (اول اردیبهشت تا ۳۱ اردیبهشت) و زمان تمدید شده «تا ۱۵ خردادماه» درخواست خود مبنی بر نوع آن (۲ نیمسال مهمانی، تمدید مهمانی، مهمان دائم و انتقال) برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ ثبت و با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه یا مؤسسه مقصد اقدام و مستندات خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا کند.

لازم به ذکر است متقاضیان جهت ثبت درخواست ابتدا باید در سامانه سجاد ثبت‌نام کنند و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان درخواست خود را ارائه کنند.

متقاضی مسئول صحت اطلاعات و اعلام واحدهای درخواستی ارائه شده در خصوص شرایط خاص و درخواست خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر یک از اطلاعات ارائه شده تقاضا از وضعیت بررسی خارج خواهد شد.

 همچنین دانشگاه انتخابی حتماً باید در شهر محل سکونت خانواده متقاضی یا حتی‌الامکان در صورت نبود دانشگاه در محل مذکور، در شهرهای نزدیک‌تر به محل سکونت باشد تا از ترددهای غیرضروری جلوگیری شود.

کدخبر: 13884


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise