پنجشنبه، 04 خرداد 1402 - 12:24

علیرضا رحیمی خواستار شد:

تلاش مضاعف مجموعه راهور استان در انضباط ترافیکی

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر کرج گفت: پارلمان و مدیریت شهری آماده همکاری در طرح‌های انضباط ترافیکی شهر با راهور استان را دارد.

کرج. امیدبانوان؛ «علیرضا رحیمی» رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر کرج در سی و هفتمین جلسه کمیسیون که با حضور فرمانده راهور استان البرز برگزار شد با اشاره به بررسی و ارزیابی دوربین‌های سطح شهر کرج گفت: بیشترین تخلفات رانندگی شهری مربوط به دو موضوع عدم معاینه فنی خودرو و سرعت غیرمجاز است. شهر کرج با وجودداشتن ٣ درصد معابر کشور حدود ١٨ درصد ترافیک را تحمل می‌کند.

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل افزود: خوشبختانه در شهر کرج سال ١۴٠١ نسبت به سال ١۴٠٠ حدود ١٠ درصد جرح و فوت کمتر شده است. این مهم با همکاری شهروندان و مجموعه اقدامات مدیریت شهری و راهور محقق شده و امیدواریم در سال‌های آتی نیز شاهد این روند کاهشی باشیم.

رحیمی بیان داشت: از این تعداد جرح و فوتی‌ها ٧٨ درصد به دلیل تصادف با عابرین پیاده است. الزامات فنی و انضباط ترافیکی هم از طرف شهروندان هم توسط راهور باید بیشتر اجرا شود تا شاهد کاهش تلفات باشیم.

 رئیس کمیسیون عمران با ابراز امیدواری در خصوص بهبود وضعیت ترافیکی در سال جاری گفت: امسال با همکاری مجموعه راهور اقداماتی در دستور کار قرار دادیم که از جمله این اقدامات می‌توان به ادامه‌دار کردن طرح زوج و فرد و طرح دائمی ترافیک که از خروجی‌های طرح جامع ترافیک است، اشاره کرد.

کدخبر: 13890


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise