جمعه، 27 اردیبهشت 1398 - 14:55

کشف بیش از87 کیلو حشیش در یک عملیات مشترک پلیسی

در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر "البرز" و "بومهن" در استان تهران مقدار 87 کیلو و 690 گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف شد.

امید بانوان؛ پایگاه خبری پلیس نوشت، سردار" سید جعفر حسینی" با اعلام این خبر گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان البرز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر، محرز شد که فردی با همکاری 2 نفر دیگر با تشکیل یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر اقدام به انتقال مواد مخدر از استان هاي شرقی کشور به استان هاي تهران و البرز می کند.

وی گفت: با رصد و پايش تحرکات و فعاليت اعضای باند مذکور مشخص شد که این افراد به تازگي مقادير قابل توجهي مواد مخدر از نوع حشيش را خريداری و در محلی امن دپو و درصدد توزيع آن بين مشتريان خود هستند که با تلاش شبانه روزی و بی وقفه پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، مخفيگاه نامبردگان در شرق استان تهران شناسايي شد.

سردار حسینی اظهار کرد : بلافاصله موضوع به پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بومهن اعلام و اکيپ هایی از ماموران این پلیس به همراه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات مشترک ، هر 3 متهم دستگیر و در بازرسی از داخل انبار منزل ، 43 بسته 2 کيلويي به وزن 87 کيلو و 690 گرم حشيش با لفافه کشف شد .

این مقام انتظامی تصریح کرد :در ادامه بازرسی از مخفیگاه متهمان، يک دستگاه خودروی پژوه 405 توقيف و متهمان دستگير شده به همراه مواد مخدر مکشوفه و خودرو توقيفی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

کدخبر: 1402


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise