جمعه، 27 اردیبهشت 1398 - 15:13

سوت ساماندهی ایستگاه راه‌آهن کرج به صدا درآمد

مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج از آغاز سوت ساماندهی و بهسازی ایستگاه راه آهن کرج خبرداد.

امید بانوان؛ کرج امروز نوشت؛ مرتضی جلالیان  ازساماندهی وبهسازی ایستگاه راه آهن کرج خبر داد و گفت: ایستگاه راه آهن یکی از مبادی ورودی و خروجی شهر است که به لحاظ نوع اتفاقات و رخدادهای شهری که در آن صورت می گیرد اهمیت فراوانی دارد، از این رو ساماندهی و آراستگی این گونه فضاها، بستر کالبدی مناسبی جهت شکل گیری بخشی از خاطرات شهری است.

این مسئول به بازآفرینی ایستگاه راه آهن کرج اشاره کرد و اظهار کرد: بر این اساس با تعامل با شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با برگزاری جلسات متعدد با اعضای راه آهن کرج گام مهمی درجهت سیمای بصری و ایجاد نمائی زیبا برای مسافرین خواهیم داشت در این جلسات اقدام به تهیه طرح ساماندهی محوطه پیرامونی ایستگاه راه آهن خواهیم نمود.

مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج افزود: محوطه ایستگاه راه آهن و فضای بیرونی آن، دروازه ورودی مسافران به شهر است که امید است با تعامل با راه آهن بتوانیم طراحی ایجاده شده را اجرایی کنیم.

جلالیان یادآور شد: برای ساماندهی وبهسازی ایستگاه راه اهن کرج از نظر مشاوران و کارشناسان متخصص استفاده می شود.

وی بر لزوم همکاری بیشتر و تعامل با شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و گفت: بر این اساس کمیته ای متشکل از کارشناسان شهرداری و راه آهن در خصوص ساماندهی محوطه راه آهن تشکیل و ضمن بازدیدهای میدانی و کارشناسی تصمیم گرفته می شود.

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1404


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise