جمعه، 27 اردیبهشت 1398 - 15:13

سوت ساماندهی ایستگاه راه‌آهن کرج به صدا درآمد

مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج از آغاز سوت ساماندهی و بهسازی ایستگاه راه آهن کرج خبرداد.

امید بانوان؛ کرج امروز نوشت؛ مرتضی جلالیان  ازساماندهی وبهسازی ایستگاه راه آهن کرج خبر داد و گفت: ایستگاه راه آهن یکی از مبادی ورودی و خروجی شهر است که به لحاظ نوع اتفاقات و رخدادهای شهری که در آن صورت می گیرد اهمیت فراوانی دارد، از این رو ساماندهی و آراستگی این گونه فضاها، بستر کالبدی مناسبی جهت شکل گیری بخشی از خاطرات شهری است.

این مسئول به بازآفرینی ایستگاه راه آهن کرج اشاره کرد و اظهار کرد: بر این اساس با تعامل با شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با برگزاری جلسات متعدد با اعضای راه آهن کرج گام مهمی درجهت سیمای بصری و ایجاد نمائی زیبا برای مسافرین خواهیم داشت در این جلسات اقدام به تهیه طرح ساماندهی محوطه پیرامونی ایستگاه راه آهن خواهیم نمود.

مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج افزود: محوطه ایستگاه راه آهن و فضای بیرونی آن، دروازه ورودی مسافران به شهر است که امید است با تعامل با راه آهن بتوانیم طراحی ایجاده شده را اجرایی کنیم.

جلالیان یادآور شد: برای ساماندهی وبهسازی ایستگاه راه اهن کرج از نظر مشاوران و کارشناسان متخصص استفاده می شود.

وی بر لزوم همکاری بیشتر و تعامل با شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و گفت: بر این اساس کمیته ای متشکل از کارشناسان شهرداری و راه آهن در خصوص ساماندهی محوطه راه آهن تشکیل و ضمن بازدیدهای میدانی و کارشناسی تصمیم گرفته می شود.

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1404


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان