یکشنبه، 05 خرداد 1398 - 18:31

زهرا عربشاهی تاکید کرد:

ارتقای سرمایه‌گذاری و مبارزه با قاچاق مهمترین برنامه اقتصاد مقادمتی

رئیس سازمان برنامه ‌و بودجه استان البرز ضمن تاکید بر اهداف مهم ستاد اقتصاد مقاومتی گفت: ارتقای جذب سرمایه‌گذاری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز از مهم‌ترین برنامه‌های این ستاد است.

امید بانوان؛ مهر نوشت، زهرا عربشاهی ظهر یکشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی استان البرز که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور برگزار شد، گفت: چهارچوب کلی شورای اقتصاد مقاومتی به سمت سند ملی توسعه و گام دوم انقلاب پیش می‌رود.

وی در ادامه با اشاره به محورهای اقتصاد مقاومتی، عنوان کرد: بهبود شرایط تولید، مقابله با تحریم، واگذاری مرورگرهای عمرانی استان‌ها و غیره ازجمله محورهای مورد بررسی در ستاد اقتصاد مقاومتی است.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان البرز با بیان اینکه ارتقای جذب سرمایه‌گذاری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز از مهم‌ترین برنامه‌های اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: تأمین اعتبار و منابع مالی به‌صورت جدی مدنظر است و در نظر داریم حداکثر ۳۰ عنوان پروژه مصوب استان معرفی و در سطح ملی برای تأمین اعتبار تلاش شود.

عربشاهی با بیان اینکه پروژه‌های موفق منطقه‌ای به‌صورت ویژه در دستور کار قرار دارد، عنوان کرد: این پروژه‌ها در اولویت کار سازمان برنامه‌وبودجه خواهد بود.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 1432


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise