پنجشنبه، 09 خرداد 1398 - 15:18

فرمانده انتظامی البرز خبر داد:

دستگیری سارقان خودرو با 53 فقره سرقت در البرز

سردار عباسعلی محمدیان از دستگیری سارقان خودرو با 53 فقره سرقت در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.

امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ فرمانده انتظامی البرز روز پنجشنبه ضمن اعلام این خبر اظهار داشت:  در پی اعلام شکایت یکی از ساکنان البرز مبنی بر سرقت خودرو پراید وی، با تلاش‌های شبانه روزی کارآگاهان خودرو مذکور در شهرستان ساوجبلاغ ردیابی شد.

وی اضافه کرد: بررسی‌های تکمیلی حاکی از آن بود که خودرو مذکور در یکی از مناطق ییلاقی شهرستان ساوجبلاغ مشاهده شده و اطلاعاتی مبنی بر خروج خودرو از محدوده شهرستان گزارش نشده است که با تحقیقات تکمیلی محرز شد خودرو به باغی در آن منطقه منتقل شده است.

محمدیان افزود: در ادامه کارآگاهان با بررسی‌های صورت گرفته و اطمینان از صحت موضوع به صورت نامحسوس باغ مذکور را تحت نظر قرار داده و با رعایت موارد قانونی و حفاظتی پس از ورود به باغ، خودرو مورد نظر را به همراه تعداد زیادی از لوازم یدکی خودروهای اوراق شده کشف و ۲ نفر در این رابطه دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: متهمان ابتدا منکر هرگونه سرقت خودرو شدند اما در مواجه با مدارک و مستندات موجود به ناچار لب به اعتراف گشوده و اقرار کردند که با همدستی ۲ نفر دیگر با تشکیل یک باند سرقت خودرو و داخل خودرو، اقدام به سرقت خودروهای مدل پایین و فاقد تجهیزات ایمنی یا تجهیزات داخل خودرو کرده و پس از انتقال آنها به باغ مذکور خودروها را اوراق کرده و به فروش می‌رساندند.

وی با بیان اینکه اعضای این باند تاکنون به ۵۳ فقره سرقت خودرو و داخل خودرو اعتراف کردند گفت: با راهنمایی متهمان، سایر اعضای باند شناسایی و در یک عمیلیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

محمدیان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی تمامی مالباختگان شناسایی و متهمان با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1452


اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise