پنجشنبه، 09 خرداد 1398 - 17:05

رییس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد:

تسهیل در تبدیل طرح‌های پژوهشی به پروژه‌های سرمایه گذاری

رییس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: مرکز پژوهش‌های شورای شهر کرج با طرح‌های پژوهشی‌ موافقت می‌کند که منجر به کار عملی در شهرداری شود.

امید بانوان؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، سارا دشت‌گرد اظهار کرد: هرچند عمر زیادی از آغاز فعالیت مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر کرج نمی گذرد ولی طی این مدت اقدامات زیادی در راستای تبدیل طرح‌های پژوهشی به پروژه‌های سرمایه گذاری در این مرکز صورت گرفته است.

وی با اشاره به الکترونیکی شدن طرح‌های پژوهشی دریافتی ادامه داد: از زمان آغاز فعالیت شورای پنجم تا کنون تمامی طرح‌های پژوهشی که به این مرکز ارسال شده، به صورت الکترونیکی به ثبت رسیده تا امکان دسترسی به آنها به راحتی فراهم شود.

این مسئول افزود: بعد از ثبت، فرایند ساماندهی و داوری طرح‌ها شروع شد که طی آن تمامی آنها توسط کارشناسان مرکز پژوهش‌ها بررسی شدند و طرح‌هایی که طبق فراخوان شهرداری و کمیسیون‌ها امتیازهای اولیه را داشتند، به شورای پژوهشی ارجاع داده شدند.

وی توضیح داد: مرکز پژوهش‌های شورای شهر کرج با طرح‌هایی موافقت می‌کند که منجر به کار عملی در شهرداری شود. طی یک سال و نیم گذشته طرح‌هایی در شورای پژوهشی مصوب و منجر به قرارداد شده که موضوع آنها یا دغدغه شهرداری بوده یا سایر دستگاه ها به انجام فرایند پژوهشی در ارتباط با آنها نیاز داشته اند.

دشت‌گرد توضیح داد: یکی از این طرح‌ها موضوع زنان سرپرست خانوار بود که استانداری از این مساله به خوبی استقبال کرد و در ارتباط با این پروژه قراردادی منعقد شده که نتجیه نهایی آن در حل مشکلات جامعه هدف تاثیر زیادی خواهد داشت. وی با اشاره به خروجی طرح‌های پژوهشی گفت: بدون شک همه شهروندان از طرح‌هایی که توسط این مرکز تایید و منجر به قرارداد می‌شوند منتفع می‌شوند.

 

 

کدخبر: 1458


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise