پنجشنبه، 09 خرداد 1398 - 17:20

اشتیاق عجیب مریل استریپ برای بازی در یک سریال

مریل استریپ می‌گوید بدون خواندن فیلمنامه در فصل دوم "دروغ‌های کوچک بزرگ" بازی کرد.

امید بانوان؛ آی سینما نوشت: مریل استریپ بازیگر مشهور و معتبر آمریکایی که در فصل دوم سریال "دروغ‌های کوچک بزرگ" به جمع سایر هنرپیشه‌های مشهور پیوسته، می‌گوید بدون خواندن فیلمنامه بازی در این سریال موفق شبکه اچ‌بی‌او را پذیرفت. او در یک گفت‌وگوی جمعی همراه با سه بازیگر دیگر این سریال درباره آن صحبت کرده است.

استریپ که رکورددار نامزدی و بردن جایزه اسکار است، در گفت‌وگو با مجله ونتی فر درباره حضور خود در سریال "دروغ‌های کوچک بزرگ" گفته است: "مدیر برنامه‌هایم ازم پرسید:"نمی‌خوای بخونیش؟" من گفتم نه. فصل اول بهترین چیز در تلویزیون بود."

او در ادامه این میزگرد با تقدیر از نیکول کیدمن و ریز ویترسپون بازیگران فصل اول و دوم سریال گفت: "من از نسلی هستم که باید صبر می‌کرد تا کسی از ما می‌خواست برقصیم. اما من شما را خیلی تحسین می‌کنم که خودتان جلو می‌روید، روی پنجه پا می‌ایستید و دنبال کارهای خوب می‌گردید."

به گزارش آی سینما، مریل استریپ درباره حضور زنان به عنوان قهرمانان محوری سریال "دروغ‌های کوچک بزرگ" هم توضیح داده: "در تمام دوران کودکی ما با خواندن داستان‌هایی بزرگ شدیم که قهرمانان مرد داشتند..‌. همه زندگی خود را با آنها گذراندیم. سخت‌ترین کار این است که مردان را متقاعد کنی داستانی را ببینند و خود را جای قهرمان‌های زن بگذارند. برای هر مردی این یک تصور غیر قابل درک است. "دروغ‌های کوچک بزرگ" از این مرحله عبور کرده است. آنها (مردها) چیزی را که شما حس کردید، حس می‌کنند. این یک موهبت بزرگ انسانی است."

مراسم افتتاحیه فصل دوم این سریال دیشب برگزار شد و قسمت اول آن روز نهم ژوئن روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1460


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise