پنجشنبه، 09 خرداد 1398 - 17:31

احمدی‌نژاد:

خطوط اتوبوس‌رانی کرج اصلاح می‌شود

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، گفت: مطالعات اولیه مهندسی خطوط اتوبوس‌رانی این کلانشهر در حال انجام است.

امید بانوان؛ کرج امروز؛ محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به اینکه مطالعات اولیه مهندسی خطوط اتوبوس‌رانی کلانشهر کرج در حال انجام است، اظهار کرد: اصلاح وضعیت خطوط اتوبوس‌رانی افزایش رضایت شهروندان را به همراه دارد.

وی با بیان اینکه مهندسی مجدد خطوط یکی از مهم‌ترین اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج برای بهبود خدمات‌رسانی به شهروندان به شمار می‌رود، افزود: در راستای اجرای این طرح سعی شده نسبت به تغییر مسیر حرکت برخی مسیرها با پوشش کامل معابر اصلی اقدام کرد.

به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج بر اساس نظر سنجی صورت گرفته از شهروندان ناوگان حمل نقل عمومی این کلانشهر با مشکلات عدیده ای نظیر زمان بالای سفر و عدم زمان بندی مناسب برای ساعت حضور اتوبوس‌ها در ایستگاه مواجه است.

احمدی نژاد در ادامه سخنان خود پوشش نقاط تولید و جذب سفر، پوشش مناسب معابر اصلی، کاهش هم پوشانی خطوط اتوبوس رانی، بهینه کردن طول مسیر جهت بهبود مدیریت زمان بندی و کاهش استهلاک سیستم را از اهداف اجرای این طرح نام برد.

وی تخصیص مناسب ناوگان با توجه به تقاضای شهروندان و حفظ سرفاصله را ضروری اعلام کرد و گفت: دسترسی مناسب از تمامی مبادی جاذب سفر و معابر اصلی به پایانه ها، ادغام و انتقال مسیرهای خطوط برون شهری به پایانه های شهید سلطانی، گلشهر و حصارک همچنین بهبود امکانات رفاهی داخل اتوبوس از دیگر اهداف این طرح به شمار می رود.

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1461


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise