یکشنبه، 12 خرداد 1398 - 12:16

همکاری ترانه علیدوستی و نیکی کریمی

ترانه علیدوستی با بازی در فیلمی به تهیه‌کنندگی نیکی کریمی به سینما بازمی‌گردد.

امید بانوان؛ ایران آرت نوشت: "ملخ" به کارگردانی فائزه عزیزخانی و تهیه‌کنندگی نیکی کریمی ظرف چند روز آینده وارد مرحله پیش‌تولید خواهد شد.

تاکنون از میان بازیگران حضور فرهاد اصلانی و ترانه علیدوستی در این فیلم سینمایی قطعی شده و ظرف چند روز آینده گروه تولید با چند بازیگر دیگر برای حضور در این پروژه به توافق خواهند رسید.

فرهاد اصلانی پس از سریال "هیولا"ی مهران مدیری و فیلم جدید اصغر نعیمی با عنوان "خط استوا" – که هم اکنون در کشور اندونزی در مرحله فیلمبرداری قرار دارد – به این پروژه می پیوندد.

آخرین تجربه سینمایی ترانه علیدوستی نیز به فیلم "فروشنده" اصغر فرهادی برمی گردد که در سال ۹۵ در ایران به نمایش درآمد. علیدوستی چند سالی درگیر سریال پرحاشیه "شهرزاد" بود و حالا در تجربه جدید سینمایی خود قرار است در فیلم فائزه عزیزخانی به ایفای نقش بپردازد.

"ملخ" به نویسندگی فائزه عزیزخانی مضمونی روانشناختی دارد.

نیکی کریمی پس از تهیه دو فیلم "آذر" (محمد حمزه ای) و "شیفت شب" به کارگردانی خودش، در این فیلم برای بار سوم تهیه کنندگی یک اثر سینمایی را برعهده می‌گیرد.

"روز مبادا" عنوان اولین ساخته بلند فائزه عزیزخانی است که نوروز ۹۴ در سینماهای گروه هنر و تجربه به نمایش درآمد. هدیه تهرانی، شیرین آقارضاکاشی، و… بازیگران اصلی این فیلم بودند.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1474


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise