یکشنبه، 12 خرداد 1398 - 17:23

سازمان هواپیمایی کشوری اطلاعیه داد:

تعطیلی ۵ ساعته فرودگاههای استان تهران در روز ۱۴ خرداد

فرودگاههای استان تهران روز سه شنبه ۱۴ خرداد ماه و همزمان با سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) به مدت پنج ساعت از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به وقت ایران تعطیل هستند.

امید بانوان؛ به گزارش سازمان هواپیمایی کشوری، مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان بعدازظهر ۱۴ خرداد ماه جاری برگزار می شود و تمام پروازها در فرودگاه‌های استان تهران به وقت ایران از ساعت ۱۶ تا ۲۱ و به وقت جهانی از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۶:۳۰ تعطیل خواهد شد.

براساس این گزارش، اطلاعیه هوانوردی در این ارتباط صادر و به تمامی شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده و شرکت‌ها موظف به برنامه ریزی برای پاسخگویی به مسافران خود در چنین مواقعی هستند.

قرار است تمامی پروازهای قبل و بعد از ساعات اعلام شده، طبق برنامه زمانی انجام شود و مسافران لازم است قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره) برای پروازهای خارجی با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ و در پروازهای داخلی با شماره تلفن ۴۴۶۶۵۵۱۹ - ۴۴۶۶۵۵۲۴ و ۱۹۹ تماس حاصل نمایند.

همچنین پروازهای عبوری از فاصله ۳۰ مایلی تا ارتفاع بی نهایت از فضای تهران ممنوع است و فرودگاه پیام برای استفاده پروازهای اضطراری استفاده خواهد شد.

انتهای پیام/

کدخبر: 1479


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise