یکشنبه، 19 خرداد 1398 - 17:11

تخصیص 400 میلیارد تومان اعتبار عمرانی توسط شورای شهر

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر کرج گفت: امسال ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار عمرانی به پروژه های کرج تخصیص داده شد.

امید بانوان- پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج نوشت، مهدی حاجی قاسمی با اشاره به تلاش شورای پنجم برای اتمام پروژه های نیمه تمام اظهار کرد: تلاش شورای شهر کرج اتمام پروژه های تعریف شده سال ۹۸ تا پایان دوره ی پنجم است.

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر کرج با بیان این که نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و ساماندهی ایستگاه های تاکسی و اتوبوس در حال انجام است،تاکید کرد: این موضوع جزو اولویت های ما در سه ماهه ابتدایی سال جاری بوده و شهرداری را مکلف کرده ایم این موضوعات را به نتیجه برساند.

وی با بیان اینکه تقاطع غیرهمسطح ماهان _ باغستان تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد، ضمن آن که عملیات عمرانی پروژه میدان سپاه نیز به پایان رسیده و حفاظ بصری مجموعه سپاه در حال انجام است، افزود: در حوزه تقاطعات غیرهمسطح یکی از معضلات ما در هسته مرکزی شهر میدان جمهوری است که مشاور در حال بررسی و انجام کارهای مطالعاتی بر روی آن است.

حاجی قاسمی بیان کرد: موضوع بعدی تقاطع سه باندی به ماهان است، با راه اندازی تقاطع غیرهمسطح میدان جمهوری و زیر بار رفتن پروژه ماهان و باغستان گره بعدی ما تقاطع رجایی شهر به بلوار ماهان است که همزمان کارهای مطالعاتی این پروژه توسط مشاور در حال انجام است تا اگر پروژه میدان جمهوری استارت زده شد کریدور شرقی غربی به نوعی راه اندازی و اصلاح شود.

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر کرج ادامه داد: با توجه به اولویت بندی های انجام گرفته نیاز و ضرورت اجرای تقاطع غیرهمسطح بلوار گلزار احساس نشد و این اولویت به تقاطع آزادی _ ماهان داده شد.

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر کرج کنارگذر مهرشهر را یکی از مطالبات شهروندان در قسمت جنوبی شهر عنوان کرد و یادآور شد: بخشی از زیرگذر آیت الله هاشمی راه اندازی شده است اما بی تعهدی راه آهن مشکلاتی را برای ساکنان جنوبی شهر به وجود آورده که قرار است این موضوع هر چه سریعتر تعیین تکلیف شود.

انتهای پبام/ 

 

کدخبر: 1504


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise