دوشنبه، 20 خرداد 1398 - 10:19

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز خبر داد:

برپایی نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای البرز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از برگزاری اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان البرز خبر داد.

امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم با اعلام این خبر اظهار داشت: اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان البرز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و موسسه فرهنگی هنری هشت بهشت سبز برگزار می گردد.

مقدم در جلسه ای که به این منظور برگزار شد، خاطرنشان کرد: گسترش فزاینده فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی به ویژه شبکه جهانی اینترنت و آثار چشمگیر آن در ابعاد زندگی فردی و اجتماعی و لزوم سرمایه گذاری وسیع و هدفمند در جهت بهره گیری حداکثری از فرصت های ناشی از آن در جهت پیشرفت همه جانبه کشور و ارائه خدمات گسترده و مفید به اقشار گوناگون مردم و همچنین ضرورت برنامه ریزی و هماهنگی مستمر به منظور صیانت از آسیب های ناشی از آن اقتضا می کند که هر چه بیشتر در حوزه مجازی ورود نمائیم و در جهت فرهنگ سازی و تعالی روح و اندیشه شهروندان شریف استان البرز به ایفای وظیفه پردازیم.

وی افزود: این نمایشگاه رسانه های دیجیتال با توجه به سیاستهای آموزش شهروندی و سبک زندگی و تأثیر رسانه های دیجیتال بر روی خانواده ها و روش صحیح استفاده آن در زندگی را دارد که امیدواریم با برگزاری اینگونه نمایشگاه ها به اهداف متعالی در زمینه رشد فرهنگی به سبک زندگی اسلامی ایرانی دست یابیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، در ادامه ، ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی ها و توانمندی های شرکت کنندگان داخلی، ایجاد رقابتی سالم و مطلوب جهت معرفی محصولات شرکتها، آشنایی مخاطبان و علاقه مندان با آخرین تکنولوژی تولیدات داخلی و شرکت کنندگان، ایجاد کارگاه های آموزشی برای مخاطبان و علاقمندان، ترویج فرهنگ دینی و اسلامی با استفاده از آخرین تکنولوژی و ارتباطات رسانه ای، رونق اقتصادی و ارتباطات شرکت کنندگان در نمایشگاه با یکدیگر، آموزش فرهنگ سازی در استفاده از این تکنولوژی، آشنایی علاقمندان و مخاطبان با فضای اسلامی ایرانی فضای مجازی و بازیهای رایانه ای و ... را از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان البرز برشمرد.

مقدم در پایان زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه را ٢٤ لغایت ٢٨ تیرماه سالجاری در باغ گلهای پارک شهید چمران کرج عنوان کرد.

انتهای پیام/

کدخبر: 1505


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise