دوشنبه، 13 شهریور 1402 - 22:28

راز داشتن پوست شاداب برای خانم های شاغل

امیدبانوان؛ اگر شما فردی هستید که خیلی مشغله دارید و زمان کافی برای رسیدگی به پوستتان را ندارید این نکات ساده را انجام دهید.

مدآرت. امیدبانوان؛ خانم‌های كارمند وقت بسيار كمی برای رسيدگی به پوست و زيبايی‌شان دارند. پاكسازی روزانه و استفاده از ماسك زيبايی حداقل نيم ساعت زمان نیاز ندارد. مرتب كردن موها به بيش از بيست دقيقه زمان نياز دارد و در آخر انتخاب لباس مناسب روز حداقل ۵ دقيقه از وقت شما را مي‌گيرد. 

پس این توصیه‌های مهم مراقبت از پوست مخصوص زنان شاغل را جدی بگیرید.

۱. هیچ وقت کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید. مطمئن باشید که اشعه خورشید برای پوست مضر است، همیشه از کرم ضد آفتاب با spf ۳۰ یا بالاتر استفاده کنید چون از بروز نشانه های پیری جلوگیری می کند.

۲. همیشه دستمال مرطوب همراهتان داشته باشید . گرد و خاک و دوده اگر برای مدت طولانی روی پوست بماند باعث رشد کورک و جوش می شود، بنابر این همیشه دستمال مرطوب برای زدودن گرد و خاک داشته باشید چون برای پوست های حساس مناسب است.

۳. شامپوی صورت فراموش نشود. همراه داشتن یک بطری کوچک شامپوی صورت باعث تازگی و طراوت پوست می‌شود و چربی پوست را کاهش می‌دهد.

۴. پودر فشرده .نکته مهم مراقبت پوستی نیست اما به همراه داشتن آن در کیف بسیار کمک کننده است به این دلیل که وقتی در طول روز پوستتان خیلی چرب می‌شود، استفاده از این پوست به خشکی پوست کمک می‌کند.

۵. تمیزکردن تلفن . یکی از نکات مهم برای مراقبت از پوست برای دخترانی که مشغله دارند، تمیزکردن تلفن است چون در طول روز تلفن باکتری های زیادی را می گیرد و باعث می‌شود وقتی پوست تان را لمس می کنید جوش بزنید. بنابراین از دستمال مربوط برای پاک کردن تلفن استفاده کنید.

۶. رطوبت پوست بسیار اهمیت دارد. در مسافرت‌های طولانی به همراه داشتن اسپری آب گرم برای مرطوب کردن پوست کار خوبی برای حفظ رطوبت پوست است.

کدخبر: 15168


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان