سه‌شنبه، 21 خرداد 1398 - 15:38

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز:

ضمن توجه به مقررات، رضایت اولیا در ثبت‌نام دانش آموزان لحاظ شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان تاکید کرد: مدیران مدارس ضمن لحاظ نمودن ضوابط و مقررات، رضایت اولیای دانش آموزان را نیز در نظر داشته باشند.

امید بانوان _ به نقل از اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز سالار قاسمی در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش استان گفت: ثبت نام دانش آموزان یکی از دغدغه های اولیا می باشد که لازم است مدیران مدارس ضمن لحاظ نمودن ضوابط و مقررات، رضایت اولیای دانش آموزان را نیز در نظر داشته باشند، و اگر امکان ثبت نام نیز وجود ندارد اولیای محترم در این رابطه به خوبی توجیه شوند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت ساماندهی نیروی انسانی برای سال تحصیلی 99-98 خاطرنشان ساخت: امسال افزایش آمار دانش آموزی را در استان البرز خواهیم داشت که لازم است پیش بینی‌های لازم و دقیق با توجه به بازنشستگی برخی از همکاران فرهنگی، و از طرف دیگر ورود فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و قبول شدگان آزمون های استخدامی صورت بپذیرد.

قاسمی به پروژه مهر 98 اشاره کرد و گفت: با توجه به تشکیل کمیته‌های شش گانه پروژه مهر، جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش استان و نواحی و مناطق به صورت همزمان تا آخر خردادماه تشکیل و برنامه های آموزش و پرورش استان البرز در این خصوص تبیین شود.

این مقام مسئول عنوان داشت: سنجش صلاحیت حرفه ای مدیران مدارس در هفت استان کشور من جمله استان البرز انجام می شود که باید برگزاری آزمون و مصاحبه بر اساس برنامه زمان بندی شده و با دقت انجام شود .

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز در پایان گفت: همواره بر پایش، بررسی و انجام اقدامات لازم در خصوص آسیب های اجتماعی تاکید داشته ام و در همین راستا، ادارات مشاوره و پیشگیری از آسیبب های اجتماعی، گزارش جامع و تحلیلی خود را انجام دهند تا در جلسات هفتگی شورای معاونین آموزش و پرورش استان مطرح و اقداماتی که لازم است ما در اموزش و پرورش استان انجام دهیم مشخص شود.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1534


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise