چهارشنبه، 22 شهریور 1402 - 15:27

به دستور استاندار و با حمایت دستگاه‌های اجرایی؛ 

برای حل مشکلات مادران شاغل البرزی بسته‌های تشویقی و حمایتی در نظر گرفته می‌شود

امیدبانوان؛‌ نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: آمار دقیق عملکرد بانک در خصوص حمایت از جوانی جمعیت توسط بازرسی استان احصا شود و مورد بررسی قرار گیرد و بانک های کم‌کار در این راستا مورد پیگیری قانونی قرار گیرند.

البرز. امیدبانوان؛‌ «مجتبی عبداللهی» در قرارگاه حمایت از جوانی جمعیت که روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ۱۴۰۲ به دبیری اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، به روند فعالیت بانک‌ها در خصوص ارائه تسهیلات به مردم اشاره کرد و افزود: آمار دقیق عملکرد بانک در خصوص حمایت از جوانی جمعیت توسط بازرسی استان احصا شود و مورد بررسی قرار گیرد و بانک‌های کم‌کار در این راستا مورد پیگیری قانونی قرار گیرند.

وی با اشاره به ضرورت مقابله با سقط غیرقانونی از متولیان امر بویژه دانشگاه علوم پزشکی استان خواست که در این رابطه با تشکیل کارگروه ویژه، برنامه و راهکار تخصصی ارائه دهد.

وی گفت: در خصوص راه‌اندازی مهدهای کودک در دستگاه‌های استان با هدف ایجاد آرامش خاطر برای مادران شاغل جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم باید تدابیر لازم اتخاذ شود.

استاندار البرز افزود: در این رابطه شهرداری‌ها می‌توانند با امکانات خود نسبت به راه‌اندازی مهدهای کودک اقدام و دستگاه های اجرایی براساس قانون مکان مورد نظر را پیش بینی و یا هزینه‌های مصوب را تقبل کنند.

کدخبر: 15388


اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise