سه‌شنبه، 21 خرداد 1398 - 18:16

فرهیختگان مشکلات مدیریت شهری را در قالب طرح به شورا ارائه کنند

رییس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: از همه فرهیختگان که در خصوص مشکلات آشکار و پنهان سیستم مدیریت شهری طرح یا پیشنهادی دارند دعوت می شود اندیشه های خود را با مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر به اشتراک بگذارند.

امید بانوان _ به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج؛ سارا دشتگرد با بیان اینکه نقش فرهیختگان و نخبگان در اداره بهتر جامعه امری مسلم و آشکار است،اظهار کرد: این استعدادها در صورتی که اراده کرده و عزم خود را جزم کنند، قادر خواهند بود قدرت برتر را به جامعه خود آموزش دهند و موجب ایجاد پیوستگی اجتماعی شوند.

وی افزود: جامعه فرهیختگان نقش به‌ سزایی در تولید علم، دانش، گفتمان‌سازی و جریان‌سازی شهر دارد و می تواند جزو گروه های مرجع مردم در با مدل‌سازی، ارائه نظرات و پیشنهادات باشند.

رییس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: از تمامی نخبگان و صاحب ‌نظران شهر کرج می‌خواهم که نهایت کمک خود را در جهت حل مشکلات شهری و کمک به توسعه شهر انجام دهند.

وی در قسمت دیگری از سخنانش به قابلیت های بانوان و جوانان در نظام مدیریتی شهر اشاره کرد و یادآور شد: مدیریت شهری به جایگاه و قابلیت های بانوان و جوانان در نظام مدیریتی توجه کند که متاسفانه وضع موجود با حداقل های آماری فاصله جدی دارد که تقاضا می کنم شهردار در اجرای برنامه های از قبل ارایه شده خود در این خصوص گزارشی به شورا ارایه کند.

دشت‌گرد خاطرنشان کرد: مراتب اعلام آمادگی مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج را در خصوص به کار گیری و نصب العین کردن نظرات موکد مقام معظم رهبری در خصوص تقویت حمایت از جوانان، نخبگان و دانشگاهیان در جهت شناسایی و تدوین راه حل برای عارضه های موجود در نظام جاری مدیریتی کشور که دو بار طی ماه مبارک رمضان در بیانات معظم له به آنها اشاره شده اعلام نمایم.

انتهای پیام/

 

کدخبر: 1541


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise