سه‌شنبه، 21 خرداد 1398 - 19:04

محمدجواد کولیوند:

وضعیت مدارس استان البرز بغرنج است

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: با تأکید بر اینکه وضعیت مدارس استان بغرنج است، ادامه داد: مدارس استان وارد مرحله فرسوده بودن شده است.

امید بانوان _ مهر نوشت؛  محمدجواد کولیوند عصر سه‌شنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان البرز، با اشاره به اینکه تقویت راه‌های استان البرز می‌تواند بزرگ‌ترین گره‌های ترافیکی را باز کند، اظهار کرد: تکمیل سه عنصر اصلی قطعه آزادراه تهران شمال، ادامه همت و آزادراه آبیک به چرمشهر اگر هم‌زمان پیش بروند، می‌تواند تأثیر چشمگیری درباز شدن گره ترافیکی داشته باشد.

وی در بخش دیگری با تأکید بر اینکه وضعیت مدارس استان بغرنج است، ادامه داد: مدارس استان وارد مرحله فرسوده بودن شده است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مسائل دیگری چون انجام پروژه راه‌آهن و تقویت حوزه بهداشت و درمان در استان البرز باید موردتوجه مسئولان کشوری قرار گیرد.

کولیوند با اشاره به اینکه مردم فردیس و کمال شهر چشم‌انتظار افتتاح بیمارستان‌های شهرشان هستند، گفت: در پی سفر رئیس‌جمهور مقرر شد برای این دو بیمارستان اعتبار تخصیص یابد.

وی با اشاره به اینکه در سرانه تخت‌های بیمارستانی به استاندارد نزدیک شده‌ایم، گفت: در این رابطه به آمار قابل‌قبول و نرمالی دست‌یافته‌ایم اما بازهم نیازمند پیگیری هستیم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در بخش صنعت، معدن و تجارت وضعیت خوبی داریم، عنوان کرد: در بخش جهاد کشاورزی نیز کارهای بزرگی در استان انجام‌شده است.

کولیوند همچنین گفت: یکی از طرح‌های قابل‌توجه در البرز اجرای طرح محرومیت‌زدایی از سوی بسیج و سپاه است که باید هماهنگی‌های لازم در این زمینه صورت گیرد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1548


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise