یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 18:19

مدیرکل آموزش و پرورش استان:

البرز آماده بازگشایی باشکوه مدارس است

امید بانوان؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز از آمادگی کامل آموزش و پرورش استان البرز برای بازگشایی باشکوه مدارس استان البرز خبر داد.

البرز. امید بانوان؛‌ مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز در حاشیه نشست مدیران مدارس کشور با ریاست جمهور که به صورت هم‌زمان به صورت برخط با مدیران مدارس استان البرز در استانداری البرز برگزار شد،  گفت: ستاد پروژه مهر استان برای بازگشایی مدارس در مهر ۱۴۰۲ مدت‌ها است شروع به کار کرده است و اقدامات متعددی برای بازگشایی مدارس انجام شده است.

 وی ادامه داد: برگزاری امتحانات نهایی و اعلام نتایج، ثبت‌نام دانش‌آموزان، ثبت‌نام کتاب درسی، کلاس‌بندی، ساماندهی نیروی انسانی، جلسات بصیرتی برای مدیران، معلمان و دانش‌آموزان و بهسازی و شاداب‌سازی مدارس از جمله اهم اقدامات آموزش و پرورش برای بازگشایی باشکوه مدارس است.

حجرگشت در ادامه گفت: به همت خیرین محترم، شهرداری‌ها، اداره کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان بسیاری از مدارس مناطق محروم استان البرز بهسازی و شاداب سازی شدند و برای اول مهر آماده حضور دانش آموزان در فضایی تازه هستند.

وی در پایان ضمن تشکر از تلاش همه مدیران مدارس استان البرز برای انجام تلاش و مجاهدت در زمینه بازگشایی مدارس عنوان کرد: زمان زیادی تا بازگشایی مدارس باقی نمانده است و همه عوامل آموزش و پرورش برای این اتفاق بزرگ باید مهیا باشند.

کدخبر: 15490


اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise