یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 23:37

آغاز به کار ستاد اجرایی عفاف و حجاب در شرکت ارتباطات زیرساخت

امید بانوان؛‌ ستاد اجرایی عفاف و حجاب در شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، معاونین مدیرعامل، مدیران کل، مدیران استانی و اعضای ستاد، فعالیت خود را آغاز کرد.

جامعه. امید بانوان؛‌ به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، در ابتدای این جلسه «محمد جعفرپور» با اشاره به بخشنامه ستاد مرکزی اجرایی عفاف و حجاب که تشکیل این ستاد را در دستگاه‌های اجرایی کشور الزام نموده است گفت: در این ارتباط در این جلسه مباحثی در خصوص موضوع تفکیک و جدایی محل کار آقایان و بانوان، پرهیز از بکارگیری بانوان در نوبت کاری شبانه و حدود و شاخص‌های پوشش کارمندان دستگاه‌های اجرایی، مطرح شد.

در ادامه جلسه آقازاده مدیر کل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد و دبیر ستاد اجرایی عفاف و حجاب، در خصوص برنامه‌های ابلاغی وزارت کشور مطابق بخشنامه ستاد مرکزی عفاف و حجاب کشور در ارتباط با تشویق و ترغیب کارکنان محجبه و فعال در ترویج عفاف و حجاب، فضاسازی و تبلیغات محیطی با محوریت عفاف و حجاب، ارائه خدمات مشاوره‌ای دینی و اخلاقی به صورت فردی یا گروهی، رعایت الزامات اداری و اخلاق حرفه‌ای در حوزه عفاف و حجاب، آموزش و اقناع سازی در حوزه عفاف و حجاب، انجام فعالیت‌های فرهنگی، هنری، تبلیغی، نظارت و بازرسی مدیران ذیربط از وضعیت عفاف و حجاب مراکز و واحدهای تابعه، توضیحاتی ارائه کرد.

وی افزود: همه کارکنان شرکت می‌توانند پیشنهادات اجرایی خود را در این خصوص به دبیرخانه، جهت طرح در جلسات ستاد ارسال کنند.

همچنین در این جلسه از سوی جعفرپور مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت حمید مظاهری و دکتر عامی مطلق به عنوان جانشینان رئیس ستاد اجرایی عفاف و حجاب شرکت معرفی شدند.

کدخبر: 15500


اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise